İsimsizler

İsimsizler Mehveş Kimdir?

İsimsizler’in yeni sezonunda yeni yüzler diziye farklı bir renk katmış durumda. Kor Yakup karakteri oldukça vatanperver bir isim. Vatana hıyanet içinde olan Kudret, ailesini darmadağın etmiştir. Eşi yıllar önce babasına bile karşı gelmiş ve Kor Yakup ile evlenmiştir.

isimsizler mehveş resmi

Beş parasız olan Yakup harbiyeyi okumuştur. Bir odalı o evlerinde öylesine mutludurlar ki… Güneydoğu’da yılları görevde geçmiş olan Yakup eve geldiğinde karısının ilk sözü aç mısın olurdu. Zira yemek yeyince anlardı insan evde olduğunu.  Eşi ile yollarını ayıran Mehveş, kızına babasının öldüğünü söyledi ve kendi başına büyüttü. Peki kimdir Mehveş’i canlandıran isim nerelidir kaç yaşındadır hangi dizilerde rol almıştır işte tüm detaylar…

mine teber resmi

İsimsizlerde Mehveş’i canlandıran isim Mine Teber. 29 Temmuz 1961 senesinde Kıbrıs’ta dünyaya gelen oyuncu, 1989 yılında dönemin en sevilen aile dizisi Bizimkiler ile seyircinin gönlüne taht kurmuştur. 2015 senesinde TRT1’de Zeyrek ile Çeyrek adlı dizide Saadet’e hayat vermiştir. Usta Oyuncu, Show Tv’de İstanbul Sokakları’nda rol almıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu