İsimsizler

İsimsizler’den Final Kararı! #İsimsizler Cumartesi Neden Yok?

İsimsizler dizisi Neden Final kararı aldı? İsimsizler dizisi Kaçıncı bölümü ile bizlere veda edecek? İsimsizler dizisini Final kararına iten etmenler Neler? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İsimsizler Final Yapıyor!

Kanal D ekranlarına geçen sezon pazartesi günlerinin vazgeçilmezi arasında olan Bu yıl ise gününü değiştirip Cumartesi günleri yayınlanmaya başlayan, Senaryosunu Ali Doğançay,Okan Lalik, yapımcılığını Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici’nin yaptığı, Yönetmen koltuğunda ise Volkan Kocatürk’ün olduğu baş rollerini Uğur Güneş, Bülent Alkış,Hande Soral, Kürşat Alnıaçık gibi güçlü isimlerin olduğu İsimsizler Dizisi Final Kararı Aldı. Peki İsimsizler Dizisi Neden Final Kararı Aldı? Buna iten Sebepler Neler? Bu soruları dilimizin döndüğünce cevaplamak isterim. Geçen sezon bana İsimsizler Final yapacak deseydi Buna gülüp geçerdim. Çünkü dizi hem konusu gündemden hem çekimleri harika hem de sürükleyici bir konsept içinde ilerliyordu. Bu durum dönem başında değişerek, eski dizi gitmiş yerine başka bir dizi gelmiş sadece oyuncuları aynı kalmış gibi hissettim.

isimsizler

Bu benim şahsi fikrim ancak bu durumu benim gibi binlercesi yaşamış. Gerek açılan twitter konularının altına gerekse dizinin fragmanları altına diziyi yakından takip edenler, dizinin taşra çekimlerinden büyük şehre gelmesini beğenmeyip, üstelik eski oyuncuların bazıları ilk bölümde olmayışını garipsediler. Dizi geçen sezon mantık hataları olsa da kırsal çekimleri ile bunu göz ardı edebiliyorduk. Dizide baştan mantık hatası vardı. Kaymakam eline silah almış terörist kovalıyor. Bence kaymakamdan çok asker veya polis olsaydı bu yıl ki çekimleri de yine taşra da devam etselerdi bence final yapmazlardı. Niye mi? çünkü bir yıldır isimsizlerin oturmuş seyircisi vardı. Yani söylemek istediğim dizinin senaryosunu ben şahsen bu yılki konseptini beğenmedim ama bu benim görüşüm. Senaryo ile eksi yönlerini anlattıktan sonra gerek yapımcı gerekse kanal yetkilileri “Söz” dizisi ile rekabetten kaçıp Cumartesi gününe kaydırması da bir eksi oldu.

isimsizler

 

Bence doğru bir adımdı ama seyirci alıştığı günü değiştirmenin ne kadar olumsuzluklarını da görmüş olduk. Kanalın veya yapımcının müdahalesi doru idi ama seyirci günü değiştirmesini kabullenemedi. İsimsizler bir türlü istenilen REyting değerine ulaşamayınca kaçınılmaz son ile karşılaştı. İsimsizler Ne Zaman Ekranlara Veda Edecek? İsimsizler Dizisi Kaçıncı Bölümü ile Final Yapacak? İsimsizler Cumartesi Neden Yok? Bu soruları da merak da bırakmayarak cevaplayalım. İsimsizler tarih olarak 16 Arlık Cumarteis günü Günal yapacağı konuşuluyor. Çocuklar Duymasın vakası yaşanabilir mi? Final kararından sonra tekrar devam veya bir hafta ara ile devam eder mi? Bence etmez Çünkü İsimsizlerin yerine Dostlar Mahallesi adlı dizi yayın hayatına başlayacak? İsimsizler Bölüm Olarak ise 27. Bölümü ile ekranlara veda etmesi bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. bu sezon hiç oynanmamış gibi geçen sezon kaldığı yerden devam etsin söz dizisinden daha fazla izlenir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu