Dizi Özet

İşita Asılacak Mı? Sev Yeter 177. Bölüm Özeti 19 Şubat Sev Yeter

Sev Yeter 177. bölüm İşita ve Raman’ın bu 24 saat içinde neler yapalım diye konuşmasıyla başlar. Bakalım Sev Yeter özette bizleri neler bekliyor.Yazımızda

 • Sev Yeter 177. bölüm özet
 • Sev Yeter 19 Şubat özetinde sizleri neler bekliyor sorusunun cevabı sizlerle olacak.

Sev Yeter 177. bölüm özetimiz başlıyor. İşita yanlarında kadın polis ile kliniğe gidip işine olan özlemini gidermek ister. Doktorun iznini alarak bir hastayı tedavi eder. Raman ise bir anda dişi ağrıyormuş rolü yapar. İşita onun rol yaptığını anlayıp hemen iğne yapalım deyince Raman iyiyim deyip ayağa kalkar. İşita ise acı içinde sen de yüreğin de çok iyi ama eşin kötü ve senin adının kötü anılmasına neden oluyor der. Raman güzel sözleriyle İşita’yı duygulandırdı.

Simmi ise Londra’dan aldığı hediyeleri sahiplerine verir. Evde akşam yemeği telaşı başladığında Sarika da eve gelir ve onu yemeğe davet etmedikleri için acısını çıkarmayı düşünür. Raman ve İşita belki bir daha birlikte yemek yiyemeyeceğiz diye özel giyinir. İkili arasında duygu dolu anlar yaşanır. Yemek sonrasında Manoj da gelir.

Manoj’a ne zaman Shagun’a evlenme teklif edeceksin diye ilk dillendiren kişi Raman olunca Manoj Sarika’nın şüphesinin yersiz olduğunu anlar ve pişman olur. Bebek doğduktan sonra evlenmeyi düşünüyorum der ve  herkesin önünde diz çöküp Shagun ben seni çok seviyorum sensiz olamıyorum der. Herkes alkışlar.sev yeter 177. bölüm özeti resmiSev Yeter 19 Şubat özeti devam ediyor. Her şey yoluna giriyor diye sevinmeye kalmadan polisler gelir ve İşita’yı götürürler. Sebep ise Ruhi’yi bilerek zehirledikleri gösterilir. hasta varken bu partide neyin nesi diye kızarlar. Dava zamanı geldiğinde ise İşita’nın avukatı Niddhi müvekkilini savunur. Ancak Suyyash her şeyi kanıtlamak için Vandu’yu çağırır. Vandu sütü kendisinin verdiğini anlatır. Suyyash üstüne gider ve zehri de sen kattın o zaman diye suçlar. Hakim araya girer ve Vandu’yu dışarı gönderir. Dava devam eder.

Niddhi Amar’ın öldürülmesi konusunda İşita’nın nefsi müdafaada bulunduğunu anlatır. Suyyash madem öyle Abhi’yi çağırabilirdi der. Niddhi dalga geçerek durun bir saniye polisi çağırayım mı demesini bekliyordun adam onu öldürecekti der. Suyyash bir de üstüne ceseti yakmış der. Niddhi ise cesedi Pallavi’nin yaktığını söyler.

Abhi görgü tanığı olarak çağrılır. Abhi de benzin bidonunda İşita’nın parmak izleri vardı, benim yakınım olsa da gerçeği söylemek zorundayım der. İşita ağlarken Suyyash iddialarını sürdürür. Bu cinayet kasıtlı bir cinayettir zira İşita çocuk konusunda artık takıntılı oldu, amacı Rohit’i evlat edinmekti, Pallavi razı olsa da Amar razı olmadı İşita da ondan kurtulmak için bu cinayet planını yaptı der. 

Her şey İşita’nın aleyhine görünse de Niddhi asıl kanıtı bulmuştur. Cinayet anının kayıtlarına ulaşır. Amar kıskanç olduğundan evinin her köşesinde kamera olduğunu öğrenmiş ve kayıtlara ulaşmıştır. Belleği Raman’a veren Niddhi Suyyash’ın bunu bilmemesi gerektiğini de söyler. Bir sonraki güne kadar beklemek zorundadırlar. Ve beklenen an gelir, bellek boş olunca Suyyash sitemle dalga mı geçiyorsunuz, katilin asılmasını talep ediyorum der. Herkes Pallavi’ye doğruyu söyle diye yalvarır ama nafile. Karar verilir: İşita asılacak.

İşita Asılacak Mı Çalan Şarkı

İşita herkesle vedalaşır. Evde ise gergin dakikalar yaşanır. Sarika İşita hak etti deyince Simmi onu tokatlar, Rumi de bırakın vursun der. Sarika daha da ileri gider ve bu defa da Shagun tokat atar. Sarika bu evin tek gelini benim ve Rumi’yi de boşamayacağım deyip gider. Sarika daha da ileri gider ve İşita’nın asılacağı konusunda korku dolu sözlerle Ruhi ve Adi’yi ağlatır.

Simmi duyunca Sarika’ya kızar ve çocuklara da İşita dönecek merak etmeyin der. Raman bir taraftan Ammalar bir taraftan İşita’yı asılmaktan kurtarmaya çabalar. Ama asıl hamleyi yapan çocuklar olur. İşita’yı asacak olan kişiye internetten ulaşırlar ve bir gün izin almasını böylece İşita’yı kurtarmak için vakit bulabileceklerini söyler. Adam çocuklara hak verir ve durumu Rama’a anlatır. raman çocuklara teşekkür edip sarılır. Özetimizi beğendiyseniz bizleri google arama motorunda ararken sev yeter dizicenter şeklinde arayabilirsiniz. 

Sev Yeter 177. Bölüm Fragmanı

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

17 Yorum

 1. Merhaba arkadaşlar ene ýylynyz mübärek olsunilk benim hiçkimse ýokmy neýse sev eter dizisine ýorum ýazan arkadaşlara teşekkürler i gijeler i ruýalar…

 2. GUNAYDIN ARKADASHLARIM
  GUNAYCIĞIM
  AĞABEYIM
  GIZEMCIM
  ECEMCIM
  ZEYNEPCIM
  ICECIĞIM
  Nasilsiniz CANIM ailem hepinize iyi dileklerim var yeni yylda tum hayalleriniz gercek olsun
  sizleri seviyorum canlarim benim.

 3. AĞABEY NASILSIN IYIMISIN .AILENIZEDE SELAMLARIMI SOYLEYIN. DEDIN GIBI GELDIM AĞABEY AMA
  NE BILIYIM GENE BIRILERI UZUCEK GIBI .KORKUTORUM .

 4. Sağol gulsen ailem iyi sana bi şey diyim gülsen doğru yerde doğru gisilerle muhatap olursan kimse üzülmez sana diyeceğim bu sadece

 5. AĞABEY zaten tanidik arkadashlarla muhatdap olmushdum ama neyse sadece buraya yazicağim sorun cozulcek inshallah .

 6. eeeeeee
  kimse yokmu..
  Hmm anladim hepiniz yilbashi telashinda ve ya eglenyorsunuz oyle demi .
  Bende shu evdeyim yarin inshalla burda oluruz .saat 00 00 da hepinize ozel kutlama yapicağim.

 7. İyi akşamlar ben geldiiim kimse yok diye gelmiyorum geliyorsunuz neyse kalan varmı yılbaşı ertesi bu gün bari bu gün gelin senlendirelim burayı lutfen

 8. yeni yılınız kutlu olsun diyemeyeceğim çünkü yeni yılı hristiyanlar kutlar biz müslümanız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu