Dizi Özet

İşita Raman’ı Öldürmeye Kalkar Sev Yeter 149. Bölüm Özeti 10 Ocak

Sev Yeter 149. bölümü kesinlikle kaçırmayın diyerek özete başlamak istedim zira Sev Yeter 149. bölümde İşita’yı akıl hastanesine götürmeye kalkacaklar. İşte Sev Yeter 10 Ocak özeti.

Sev Yeter 10 Ocak Özeti İşita Amma’yı Dövmeye Kalkar

Geçtiğimiz bölümde Amma İşita’nın bu haline son vermek için din görevlisine gitmeye karar vermişti ki gitti de. Din görevlisi ona kırmızı sindoor kutusunu verdi ve eğer sabah sindoor siyah olursa İşita’nın içinde başka bir ruhun olduğunun kanıtı diye yorumlar. Amma söylendiği üzere İşita’nın odasına girer ve yastığın altına sindoora koyar.

Geriye bir tek sabaha kadar beklemek kalmıştır. Raman ise bu süreçte doktoru getirir ama ama videoyu da izleyen doktor İşita’nın depresyonda olduğundan Shagun’un ölümünden kendini suçladığından böyle davrandığını söyler. Ailecek bir daha Shagun’dan bahsetmeyelim diye karar alırlar.

Vandu ise Suraj’ın sınava kendi yerine başka birini gönderip sahte diploma almaya çalıştığını yakalar ve Suraj’a epeyce ödev verir. Suraj ise iş için bu diplomaya ihtiyacı olduğundan biçare ödevleri yapmak zorunda kalır. Bala’ya gidip özel ders vermesi için konuşur ama Bala eşimle benim aramı bozmanı istemem ders veremem der.

Bir sonraki gün Amma yastığın altındaki sindoorun siyah olduğunu görünce korkudan sindoor kutusunu düşürür. Tam arkasında olan İşita ben sana yapacağı biliyorum deyip Amma’yı kovalamaya başlar. Amma korku içinde kaçar. Bu sırada Raman ve Rumi gelip İşita’yı tutarlar. Bala zor da olsa ilacı verir. Raman da içirir. İşita uykuya dalınca Amma siyah sindoor olayından bahsedince Raman şöyle şeylere inanmayın doktor iyi dedi diye kestirip atar. sev yeter 149. bölüm özeti resmiRaman işe gittiğinde aklından bir türlü İşita’yı çıkaramaz. Eve geldiğinde İşita yoktur. İşita’yı Ashok ile akşam yemeği yerken gören Raman karısını alıp gider ama Ashok bu defa İşita kesin aklını kaçırdı diye düşünmektedir. Çünkü her hali Shagun’a benzemektedir. Tek korkusu Shagun ölmeden önce yaptıkları konuşmayı İşita’nın hatırlamasıdır. İşe giderken Raman’a yiyeceklerini hazırlayan İşita’nın hazırladığı yiyeceklerden dolayı Raman rahatsızlanır.

Doktor daha sonra onu arayıp yiyeceklerinize biri zehir karıştırmış der. Raman bu işin artık çığırından çıktığının farkındadır. Akıl hastanesi yetkilileri ile görüşülür ve İşita’nın iyileşmesi için adım atılır ancak İşita yine Shagun gibi davranıp ortalığı yıkar. Eline silahı alıp kendini vurmaya çalışır. Kimse onu ikna edemez ama bir Prateek Sharma adlı adamın bakışıyla İşita silahı teslim eder. Adam sakın eşinizin gitmesine müsade etmeyin zira kendine zarar verebilir diye korkutur. Sharma’nın ikna etmesi Raman’ın dikkatini çeker. Sharma bunun sebebi onun ruhunda başka bir ruhun olduğunu görebiliyorum ve ben onu sakinleştirdim der. Raman bunlara inanmadığını belirtse de adamın tavırları dikkatini çekmiştir.

Sev Yeter 149. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

13 Yorum

 1. FİLİZİM eline emeğine sağlık canım çok güzel

  Ama bişey sorcam

  Hane shagun isitanın bir arkadaşı vardı onunla evlenicekti ya

  Ne oldu şimdi
  Gerçekten öldumu

 2. Ben geldim??Ama kaciyorum artik uykum geliyor kimsede yok.erken uyumam lazim yarin erken kalkmam cok onemli.Yoksa kendimi doverim.opdum hepinizi.IYI GECLER CANIM AILEM??

 3. Aaaa ?BEST FRIENDIM?geldi hos geldi gitmiyorum.uykum kacdi yaaa.Nasilsin canim coook ozledim seni?

 4. CANIM AILEM TUNAYDINLAR.NASILSINIZ VE KIMSE YOK MALASEF ABIM BEN HARIC AMA YEBI BOLUM GELMIS HADI YENI BOLUME 150.BOLUME??????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu