İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin 1 Aralık Özeti 27. Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 27. Bölümde Neler Olacak? İstanbullu Gelin 1 Aralıkta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirisiniz

İstanbullu Gelin 27. Bölüm DETAYLI Özeti

İstanbullu Gelin 1 Aralıkta Star Tv ekranlarına gelecek olan 27. Bölümünde; begüm aradığı mutluluğu can bey de bulacak gibi gözüküyor ancak begüm ün can bey ile olan ilişkisi farukun çok hoşuna gitmeyecek ve buna bir tepki gösterecektir. Fikret ise eşinden yeterli ilgi ve sevgiyi göremiyorken annesinden de bu şekilde tokat yemesi onu iyice evden uzaklastiracak ve sekreteri Esra ile bir ilişki yaşayacak. adem ise boranlarin canını sıkmaya devam edecek ve ilerleyen bölümlerde konak üzerinde hak iddia edecek. sureyyanin bebeği ile ilgilenmesi ve bebeğin sureyya ya alışması ve Fikret in evden uzaklaşıp kendine ilgisiz olması ise ipeğin aklını başına getirecek . Osman ise unutamadığı bir aşkının sureyya olduğunu göstererek gelecek bölümlerde bu durumun sureyya ve Faruk tarafından öğrenilmesi konaktaki tüm dengeleri alt üst edecektir.

istanbullu gelin 1 aralık resmi 1

İstanbullu Gelin 27. Bölümde Neler Olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler yaşandı kısaca bahsetmek gerekirse;İpek ve Fikret’in kızı minik Ada Süreyya’nın kokusuna iyice alışır ve ancak onun kucağında sakinleşir. İpek ilaçlardan gözünü açamazken Fikret de kendisini işe verir ve Ada ile ilgilenmek Faruk ve Süreyya’ya düşer. Esma hanım bu durumu fırsat bilerek bebeğin beşiğinin de onların odasına alınmasını ister ancak Süreyya buna izin vermez. Ancak Esma sultan ipeğin bebeğini benimseyip kabullenmesi için bu yöntemi bulmuştur. Osman ve Burcunun yaşadığı aşka anne ve babalarından onay gelmez ve vazgeçirmeye çalışırlar. Osman da Burcu da Esma sultan ve Garip bey arasındaki düşmanlığın sebebini anlayamazlar.

istanbullu gelin 1 aralık resmi 2

Esma sultan burcuyu arayıp onunla görüşmek ister o da bu teklifi kabul eder. İpek bebeğine bakmadığı gibi kendisine de bakmaz olmuştur. yataktan kalmayıp tüm günü yemek yemekle geçirir. Fikret ise ihtiyacı olan ilgiyi sekreteri Esra’da bulur. Osman burcuyu görmek için İstanbul’a gelir ve onunla akşam yemeğine çıkmak ister ancak annesi Esma sultan ile yemeğe çıkacaklarını öğrenince çok şaşırır. Osman da garip beyi akşam yemeğine davet eder. Adem kimlikteki soy ismini ve Seyehat şirketinin adını boran olarak değiştirir. Faruk ademin şirketinin adını boran olarak değiştirmesi Faruk ü çok sinirlendirir ve konak üzerinde hak iddia edebileceği konusunda endişeleri de bir kat daha artar. esma sultanı da ademin şirket adını değiştirmesi çok sinirlendirir ve mustafa yi bu konu ile ilgili hersey den haberi olması için görevlendirir. Süreyya ise kendini tamamen ada ya kaptirmistir evdeki vaktinin büyük çoğunluğunu onunla birlikte geçirir. Faruk ise işteki bütün stres ve yorgunluğunu sureyya ile atmak ister ve akşam yemeğini birlikte dışarda yerler . ipek günler sonra annesi ile birlikte dışarı çıkar.annesinin zoru ile de olsa kendine bakim yaptırıp alış veriş yapar.

istanbullu gelin 1 aralık resmi 3

Fikret ise sekreteri Esra nin ilgisine karşılık ona bir hediye alır. bu jest Esra yi çok mutlu eder. esma sultan ve burcu akşam yemeğinde biraraya gelirler. esma hanım burcu ya karşı çok soğuk ve mesafeli davranır ve bu ilişkiyi onaylamadığıni ima eder. aynı mekanda osman ve garip bey de akşam yemeği için biraraya gelir. sonra konusmak için hepsi aynı masa etrafında biraraya gelir. Osman ve burcu esma sultan ve garip bey arasındaki düşmanlığın sebebini sorar ancak esma hanim ve garip bey karşılıklı suçlamalar ile tartışırlar. ancak onların bu tavrı osman ve burcuyu asklarindan vazgeçirmez.gecenin sonunda garip bey esma hanıma kalbinde kendisine ait bir şeylerin olup olmadığını sorar ve esma hanımdan hayır cevabını alır. begüm İle can bey de birlikte eğlenceli vakit geçirirler. begüm akşam eve geç geldiği için Faruk da emiri bırakıp eve gidemez. esma sultanın isteği üzerine beşik sureyyanin odasına alınır. beşiğin sureyyanin odasına alındığını öğrenen Fikret ise çok sinirlenir. bağırıp çağırır ve ortalığı ayağa kaldırır. bunu esma sultan in yaptırdığıni öğrenince kendi çocuğunu bile abisine vermekle suçlar. esma sultan herkesin önünde Fikret e tokat atar. Fikret ise annesinin attığı tokat ile evi terkeder ve kendisini sekreter Esra nin evinde bulur. ve o geceyi onun evinde geçirir.

 

istanbullu gelin 1 aralık resmi 5
Süreyya ise emir ile aralarını düzeltmek için onu görmeye gelir. boranlar şirkette adem ile birlikte bir toplantı yaparlar. toplantı olacağını mustafa dan öğrenen esma sultan da bu toplantı ya katılır. Fikret konakla ilgili nasıl bir yol izlemesi gerektiğini ve bu yolda Faruk ü nasıl yalnız birakabilecegini söyleyerek her şeyi tek tek planlar. evin kendi üzerine olduğunu zanneden esma sultan ademin konak üzerinde hak iddia etmesine çok şaşırır ve üzülür . toplantı yarıda kalır. esma sultan ise bu gerçeğin bu şekilde ogrenilmesine ve şimdiye kadar gizlenmesine tepki gösterir ve Faruk ü suçlar. esma sultan osman a gelen paketi onun odasına bırakırken onun yazdığı günlüğü görür ve okur. okuyunca hiç inanamayacagi şeyleri öğrenir. osman sureyya ya aşıkmış.

İstanbullu Gelin 1 Aralık Fragmanı

İstanbullu Gelin 27. Bölüm 2. Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu