İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin 21. Bölüm (20 Ekim) Fragmanı Ve Özeti

Ademin düğünde tüm misafirlerin huzurunda Boranların kendisinin bir ailesi olduğunu babalarının ortak olduğunu söylemesi ortalığı karıştırdı. Faruk ve diğerleri sakin kalmaya çalışsa da Murat dayanamayıp ademin üzerine yürüdü. Bu duruma en çok üzülenlerden birisi de düğünü berbat olan Dilara oldu ve mekanı terk etti ve kendisini Ademin oyununa alet olmuş olarak hisseder. Bu olay Boran kardeşlerin de birbirine düşüp kavga etmesine sebep olur ancak ortamı toplayan yine Esma sultan olur. İstanbullu Gelin 21. Bölüm Tüyoları Sayfanın sonunda mevcuttur. Öcelikle bu haftaki olayları anlatıp gelecek haftaki olaylara bağlayacağız.

İstanbullu Gelin 21. Bölüm Özeti

Akif ve Sureyyanin teyzesi düğünden erken çıkıp eve geçip birlikte olurlar düğün sonunda yaşanan olayları eve gelen Dilara ve Süreyya dan öğrenirler . Akif şaşkın bir şekilde onlara görünmeden evden ayrılır. Süreyya Faruk ün kendisinin de bu olayın içinde olduğunu düşünmesinden korkar ve Faruk’u arar Esma sultan onun aradığını görünce Faruk tan habersiz telefonu meşgule atar  ve Adem olayını da bahane ederek Süreyya dan uzak durmasını ister. Adem Dilara ile konuşmak için eve gelir ve kendini savunur ve Dilara’dan affetmesini ister.ve Dilara Ademi affeder, balayına giderler. Süreyya Bade’den evdeki kıyafetlerini toplamasını ve gönderilmesini ister. Bunu duyan Esma sultan Sureyya’nin eşyalarının gönderilmesine izin vermez kendi gelsin alsın diye emir verir. Faruk Sureyyanin bu olayla ilgisinin olup olmadığını öğrenmek için onunla görüşmeye gider. Sureyyanin avukatı Can bey Dilara yi merak eder ve onu görmek için eve gelir. Sureyyanin düğünde şarkı söylerken ki videoyu internete koymak için izin alır.

stanbullu Gelin 21. Bölüm 20 Ekim Resmi

Can bey de evdeyken Faruk Süreyya ile konuşmak için eve gelir ve Adem olayında bir ilgisi olup olmadığını sorar. Bu esnada Süreyya da telefonu meşgule attığı için onu suçlar ancak Faruk bundan haberi olmadığını söyler. Adem balayına gitmeden önce avukatı Garip bey ile görüşür. Garip bey Ademin düğünde yaptığı şeyin kendisi için hiç de iyi bir durum olmadığını ifade ederek onu bundan sonraki yapacakları konusunda uyarır. Boranlarin kalesi olan Faruk’un zayıf noktasından vurmasını ister. Adem de Faruk ün zayıf noktasının Süreyya olduğunu söyler. Faruk Süreyyalarin evinde Can beyi görünce çok canı sıkılır, Süreyya ile konuşamadan evden ayrılır. Esma sultan bu olaylardan sonra kendini toparlayamaz bu konuda kendisine güç ve destek veren ise gelini İpek olur ve tekrar kendine gelerek millete karşı yıkılmadığını göstermek için bütün eş dostu eve çaya davet eder . Adem Sureyyanin avukatı Can beyi arayarak onunla görüşmek ister ve ona bi otelde şarkı söylemesi için bir iş teklifinde bulunur.

 

stanbullu Gelin 21. Bölüm 20 Ekim Resmi 1
Faruk yarim kalan konuşmak için Sureyyanin müzik okuluna gelir . Süreyya ise ona artık eskisi gibi olamayacaklarını söyler Faruk da ona tazminatı ödeyeceğini ancak onun buralardan gitmesini ister. Adem balayına gitmek üzereyken tüm şoförlerin işi bıraktığını öğrenir ancak tüm şoförlerini Boranlar almıştır. Bunu öğrenen Adem Boranlarin şirketine gelir. Sureyyanin eşyalarını almak için eve geleceğini öğrenen Esma hanım hemen Begüm’ü arayarak onunla görüşmek istediğini söyleyerek onu eve çağırır, oğlunun acı çektiğini ve merheminin de Begüm’ün kendisi olduğunu söyler. Begüm de Faruk’u hiç unutmadığını ve çok sevdiğini itiraf eder. Esma sultan bu konuda ona cesaret vermekten de geri kalmaz. Adem şoförlerin alınmasına çok sinirlenir ve şirkette Faruk ile tartışır.

stanbullu Gelin 21. Bölüm 20 Ekim Resmi 3

Begüm eve gelen Süreyya ile konuşmak ister. Süreyya yaşadıkları için Begüm ve Faruk’u suçlar. Begüm ise Faruk ile aralarında hiç bir şey olmadığını ve Faruk’un Süreyya’yi çok sevdiğini söyler. Begüm geçmişte Faruk’u terk ettiği için pişman olduğunu bundan sonra onun için mücadele edeceğini söyler. Süreyya konaktaki eski odasına girince odanın artık ipeklerin odası olduğunu öğrenir ve çok üzülür . Süreyya Faruk ün odasından eşyalarını alır ve gitmek üzereyken Esma sultan onun bu evde kalıcı olamayacağını bildiğini hatırlatır Süreyya ise ona merhamet ve sevgi eksikliği olduğunu söyleyerek evden ayrılır.

stanbullu Gelin 21. Bölüm 20 Ekim Resmi 4

İstanbullu Gelin 20 Ekim 21. Bölümde Adem ve boranlar arasındaki sürtüşme her geçen gün daha da alevlenecek  Adem Boranlara karşı sonraki hamlesinde avukat can bey ve Süreyya yi kullanacak. Begüm Esma sultan dan aldığı cesaret ile Faruk’a daha yakın olmak için çalışacak ve bunun için de oğlu Emiri kullanarak fırsatlar yaratmaya çalışacak .bu durum Süreyya’nin Faruk tan daha da uzaklaşmasına sebep olacak. Faruk eve gelince Süreyya’nin eşyalarını almak için geldiğini öğrenince üzülür ancak annesi sema hanıma bu işi uzatmayıp boşanacağını söyler.

stanbullu Gelin 21. Bölüm 20 Ekim Resmi 5

İstanbullu Gelin 21. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=PAfH0hZvbPM

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu