İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin 24 Kasım Özeti 26. Bölüm Fragmanı

Star Tv’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin 24 Kasımda yayınlanacak olan 26. bölümde neler olacak? İstanbullu Gelin 26. Bölüm özeti ve fragmanı haberimizin devamında…

stanbullu Gelin 22 Kasım Resmi1

İstanbullu Gelin 24 Kasım Özeti

İstanbullu Gelin 24 Kasımda yayınlanacak olan 26. bölümde ; boranlar hem maddi hem de manevi anlamda çok yipranacaklar ve zor günler geçirecek gibi gözüküyor çünkü adem esma sultanın kendisinin zannettiği evde bile hak iddia edebilecek ve belki de evi ellerinden alabilir. ipek uzun bir süre kendisini toparlayamayacak ve bebeği istememeye devam edecek bu durum Fikret ile aralarının açılmasına neden olacak ve istediği huzuru bulamayan hem bebek hem de ipekle mücadele etmek durumunda kalan Fikret ise kendini bir boşlukta hissedecek onun bu hali en çok da ona platonik aşık olan sekreterine yarayacak onun yakın ilgisi de Fikret in hoşuna gidecek. Osman in burcu ile olan ilişkisi de esma sultan ile aralarının açılmasına sebep olacak ve bu durum osmani iyice aileden uzaklaştıracak gibi gözüküyor. Süreyya nin bebek için tedavi ye başlamaya karar vermesi onlar için yeni bir umut ışığı olabilir belki de ilerdeki bolumlerde sureyyanin da bu konuda sevindirici bir haberi gelebilir.

stanbullu Gelin 22 Kasım Resmi2

Fikret abisi faruk a olan ofkesinden dolayi adem ile işbirliği yapıp tüm aileyi olumsuz etkileyecek bir hamle yapar.gazete de yayınlanan haber tüm aileyi şok etkisi yaratır ayrıca ekonomik olarak da şirketin tüm hisselerini aşağı çekilmesine sebep olur. ancak Akif gazeteciyi aradığında haberin Fikret in onayı ile yayınlandığını öğrenirler. Faruk avukatların ve Fikret in şirkete gelmesini ister. Dilara ademin kendisini dövmesi üzerine evden ayrılır ve avukat can bey e başvurur. olanların kimse tarafından bilinmesini istemez. garip bey de mezarın açılması haberini görünce apar topar istanbula gelir ve yoldayken esma sultanı arar ancak esma sultan garip beyi suçlar ve ona inanmaz bu haberin yayınlanma olayında onun da payının olduğunu söyler.Fikret ise ipeğin çocuğunu istememesinden endişe duyar ve bu durumu begüm ile konuşur ancak begüm bunun doğum sonrası normal ve geçici olduğunu söyler.

stanbullu Gelin 22 Kasım Resmi

sureyya okulda Dilara yi ağlarken bulur ve sebebini sorunca da dilara ona sert bir şekilde tepki gösterir ve sorun olmadığını söyler. Fikret şirkete gelir ve Faruk ile konuşarak yaptığı şeyin arkasında olduğunu ve kötü bir şey yapmadığını söyler ve Akif ile de tartışırlar. garip bey ademi haberin gazete de yayınlanması olayından dolayı onu suçlar ve tek başına hareket etmekle suçlar ayrıca ona boranlarin şirketinin yönetim kurulunda bile bulunabilecek firsatinin olduğunu söyler. esma sultan konağın kendi üzerinde olduğunu zannederken konak da ölen Fevzi beyin üzerine olduğu ve ademin bunda da hak iddia edebileceği öğrenilir. esma sultan ise bunlardan habersiz ve bütün olumsuzluklara rağmen bebeğin çıkışı için hazırlıklara başlar.garip beyin kızı burcu ve Osman bir kafede otururken evin hizmetlerinden birisi onları görür.
adem özür dilemek ve konuşmak için dilaranin okuluna gelir. ancak dilara sureyya bu olayı bilmesin diye okuldan uzak bir yerde görüşmeyi kabul eder. adem Dilara yi kendileri için kiralayacaklari evi gezdirir. ancak dilara onu affetmeyecegini söyler. adem çok pişman olduğunu bundan sonra asla böyle bir şey olmayacağını söyler ve ondan son bir şans daha ister. ancak dilara onu tek bir şartla affedecegini şartının da doktora gitmesi olduğunu söyler ve adem de bunu kabul eder.

 

stanbullu Gelin 22 Kasım Resmi3
Faruk Fikret ile aralarında olan gerginlik sebebiyle ortamdan uzaklaşmak ister ve bir haftalığına sureyya ile birlikte bir yere gitmek ister.
 beklenen bebek hastaneden çıkıp konağa gelir ve coşkulu bir karşılama töreni yapılır. ipek her zamanki gibi bebeği istememeye devam eder ve odadaki beşiğin kaldırılmasını ister. adem Dilara ya söz verdiği için bir psikaytri merkezine gelir ancak sırasını beklerken dayanamayıp ordan uzaklaşır. Dilara ise eve eşyaları alıp yerleşmeye başlar. evin hizmetlerinden Mustafa osmani garip beyin kızı burcu ile gördüğünü eşi Nurgül e söyler . o da bunu kimseye soylememesini ve unutmasını söyler. can bey begume çiçek gönderir ancak begüm çiçekleri kabul etmez fakat ısrarcı davranan can bey hastaneye gelerek onunla konuşmak ister ve akşam yemeği sözünü begüm den alır. Süreyya ise bebeğin eve gelmesinden çok etkilenir. ve bir doktora gider ancak sureyya doktora gittigini faruk a soylemez.faruk sureyyanin kendisine yalan söylediğini düşünerek ona kızar ve en sonunda onun doktora gittiğini öğrenince çok mutlu olur. 

 

stanbullu Gelin 22 Kasım Resmi4

reyhan hanım hayirli olsun demek için adem ve dilaranin yeni evine akşam yemeğine gelir ancak yemek biraz gergin geçer çünkü reyhan hanım yemekleri beğenmez ve yemegin sonunda da ayağını burkar. Nurgül hanım burcu meselesini osman ile görüşür ve esma sultanın bunu bilmek isteyebilecegini söyler ve bu konuda onu uyarır. Süreyya gizli gizli bebeği severken ipek gelir ve sureyyanin bebeğin yanına gelmesini istemediğini söyler ve ona tepkisinden dolayı bebeği kucağına alır . Osman akşam yemeğinde aile bireyleri birarada iken garip beyin kızı burcu ile görüştüklerini söyler. bunu duyan aile bireyleri çok şaşırır ama en çok tepkiyi esma sultan verir ve bu ilişkiyi kesinlikle onaylamayacagini belirtir. bebegin geceleri ağlamasına dayanamayan sureyya mama hazırlama konusunda Fikret e yardımcı olur. hatta bazen bebeğin mamasini kendisi yedirir. bebek artık sureyyanin kokusuna alismistir ve ondan başkasında durmaz.esma sultan bebeği alıp sureyyanin kucağına verir ve bunun ipeğin bebeği kabullenmesini sağlayacağını düşünür.

İstanbullu Gelin 24 Kasım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu