İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin 25. Bölüm Özeti 17 Kasım Fragmanı

İstanbullu Gelin 17. Kasımda yayınlanacak olan 25. Bölümde Neler Olacak? İstanbullu Gelin 25. Bölüm Fragmanı çıktı mı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında görebilirsiniz.

İstanbullu Gelin 25. Bölüm DETAYLI Özeti

İstanbullu Gelin adlı dizinin 17 Kasımda yayınlanacak olan 25. Bölümünde; Faruk ve Sureyya’yi zor günler bekliyor gibi gözüküyor çünkü bu bebek olayında herkes Sureyya’yi suçlamaktadır . Zaten Faruk’a karşı dolmuş olan Fikret, artık iyice onlara karşı tepkili olacaktır. bebeğin sağlığında bir problem olduğunda ilk suçlanacak ve sebep aranacak kişi Sureyya olacaktır. Ayrıca İpek hastaneden çıkınca ortam iyice gerilecek. Faruk ve Sureyya Akif ve teyzesi arasında yaşanan gizli aşkı öğrenecekler ve çok şaşıracaklar. Faruk’un annesi Esma sultan ile Garip bey arasında yaşananları öğrenmesi de an meselesi. Begüm ve avukat Can bey arasında da yeni bir aşk başlayacak gibi gözüküyor.
stanbullu Gelin 17 Kasım Resmi1

İstanbullu Gelin 17 Kasımda ekranlara gelecek olan 25. Bölümde olacak olayları anlayabilmek için bu hafta neler yaşandı hep birlikte hatırlayalım Sureyya ve ipek merdivenlerin başında konuşurken ipek merdivenlerden aşağı yuvarlanır. Fikret Osman ve Murat İpeğin merdivenlerden yuvarlandığını görünce hemen onu hastaneye getirirler. İpeğe ilk müdahaleyi Begüm yapar ve acilen bebeğin alınması gerektiğini söyler.

Esma sultan İpeğin anne babası da haberi alır almaz hastaneye gelirler. Süreyya da hastanedeyken Faruk onu görüntülü arama yaparak olan biteni Sureyya’dan öğrenir ve o da yurt dışından geri döner. Adem ve Dilara boranlardaki yemekte olanlardan dolayı o akşam yemeğine gittiklerine pişman olurlar. İpek o gece erken doğum yapar ve bebek de kendisi de sağlıklıdır ancak bebek bir süre kuvözde kalacaktır. Faruk ve diğerleri bebeği görmeye giderlerken Faruk ve Sureyya Fikret in kendilerine olan tepkisinden dolayı gidemezler. 

stanbullu Gelin 17 Kasım Resmi2

Süreyya kendisi de bebeğini kaybettiği için bu olaydan çok etkilenir ve üzülür ayrıca Fikret’in de kendisine olan tepkisi de onun üzüntüsünü daha da arttırır. Esma sultan telefonda Garip bey ile görüşürken yanına gelen Fikret’ten konuştuğu kişinin Garip bey olduğunu ondan gizler. Ademin velayet davası için mezarın açılacağı gününden önce Adem habercileri ayarlar.

Boranlar ise mezara Esma sultanın gelmemesinin daha iyi olacağını çünkü onun bu durumdan kötü etkileneceğini düşünürler ancak Esma sultan artık içinde tuttuklarını eşinin mezarında söyleyeceğini belirtir. İpek kuvözde küçücük bir bebek görünce sinir krizi geçirip çocuğu kabul etmediği gibi Süreyya’yi suçlar. İpeğin Sureyya’yi suçlaması İpeğin anne babası da çok sinirlendirir ve Faruk’a tehditkar ifadelerde bulunurlar ancak Faruk ve Esma sultan onları sakinleştirmeye çalışır. 

Faruk Fikret ile konuşmak ister ancak Fikret baştan beri kendilerinin hep ikinci planda kaldığını ve Faruk ve Sureyya yüzünden hep sıkıntı yaşadıklarını söyleyerek onu ve Sureyya’yi suçlar.

stanbullu Gelin 17 Kasım Resmi

Faruk daha sonra yeğenini görmeye gider ve bu bebeğin bütün bu olumsuzlukların merhemi olabileceğini düşünür. Avukat Can bey de Begüm’ü yemeğe davet etmek için hastaneye gelir. Esma sultan avukat Can beyi Begüm’ün odasında görünce şaşırır ve Begüm’e teşekkür eder ve Begüm’ü yine Faruk ile ilgili etkilemeye çalışırken Begüm bu sefer ona fırsat vermez ve uzak durur. Murat terminalde bir çocukla kavga eder onun kavga ettiği kişiyi gören Adem hemen bu fırsatı kaçırmadan onunla konuşmak ister.

Çocuğu sakinleştirerek Murat’a karşı iyilik yapmış gibi görünür ve Fikret gibi onu da etkilemeye çalışır. Esma sultan Sureyya’nin okuluna gelerek İpeğin düşme olayından dolayı Sureyya’yi suçlar ve onu tehdit eder.

Süreyya’nin teyzesi de ona destek olmak için konağa gelir. Süreyya Fikret ile konuşarak bu durumda ne kadar üzgün olduğunu bu bebeğin kendisi için de çok önemli olduğunu söyler ancak Fikret ona soğuk bir tepki verir. Ademin annesi Reyhan hanım da İpeği ziyaret etmek için hastaneye gelir ancak depresyonda olan İpeğin hiç kimseyi gözü görmez. Reyhan hanım da İpeğin annesine hastanede Sureyya’yi suçlar.

stanbullu Gelin 17 Kasım Resmi3
Süreyya bebeği görmek için hastaneye gitmek ister ancak Faruk ilk başta buna izin vermez ancak Sureyya yine de gider. Faruk odada dolabın içinde Akifi ve Sureyyanin teyzesini görünce çok şaşırır. Akif ve Sureyya’nin teyzesi panik bir halde bu durumdan kurtulmak için ne yalan söyleyeceklerini bulmaya çalışırlar. Mezarın açılacağı günü Fikret Faruk ve Esma sultan mezara gelir.

Mezarın başında Adem ve avukatı Garip bey de vardır. Esma sultan eşinin mezarının başında onu suçlamaktan geri kalmaz ve kendisi başkasını sevdiğini içinde tuttuğu için kendisinin daha temiz ve günahsız olduğunu düşünür. Hastaneye gelen Süreyya yi rahatlatan Begüm olur ve bu konuda kendini suçlamamasını ister ve bebeğin iyileşeceğini ve bir iki hafta sonra taburcu olabileceğini söyler.

Faruk da bebeği görmek için hastaneye gelir ve Fikret ile karşılaşır ve ona üzgün olduğunu söylemesine karşın Fikret ona sert bir şekilde karşılık verir. İpeğin annesi Kıymet hanım Sureyyanin okuluna gelir ve Dilaraya Sureyyayi tehdit edecek şeyler söyler. Dilara da onu Reyhan hanımın etkilediğini düşünüp ona hesap sorar ve Reyhan hanım bu olay sonrası küçük bir kriz geçirir.

Adem annesinin bu olayından dolayı Dilarayi suçlar ve onu çok kötü bir şekilde döver. Fikret’i yerel basından birisi arar ve mezarın açılması olayının haber yapılması istendiğini eğer yapılırsa bu durumun şirket için iyi olmayacağını yönetim kurulunun bile değişebileceğini söyler. Fikret de bu haberin yayınlanmasına izin verir. Fikret Adem ile görüşmeye gider ve Faruk’a karşı birlikte hareket etme teklifinde bulunur.

 

İstanbullu Gelin 17 Kasım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu