İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin 28 Eylül Fragmanı 55. Bölüm Özeti Ülfet Hala İkna Olacak Mı?

İstanbullu gelin sezon finalinden sonra 2018 – 2019 sezonuna 54. bölümü ile start verdi ve 21 Eylül Cuma günü fragmanda gösterilen bir çok sorunun da cevabını bulmaya çalıştık. Süreyya neden kaynanasını öldürdü? gibi sorular sosyal medyada çok sorulmuştu.

Şimdi siz değerli okurlarımıza İstanbullu Gelin 28 Eylül fragmanı vereceğiz. Ayrıca İstanbullu gelin 55. bölüm özeti ile bu hafta yaşananları birlikte anlatmaya çalışacağız. Yani İstanbullu gelin 55. bölümde neler olacak sorusuna cevap vereceğiz. Bu arada dizinin oyuncu kadrosuna bu sezon katılan [pembebuton]İstanbullu Gelin Ülfet[/pembebuton] kim olduğunu ve hangi oyuncu canlandırdığı görmek için pembe kısma tıklayınız.

İstanbullu Gelin 55. Bölüm Fragmanı Ve Özeti

Yaklaşık üç ayın ardında yeni bir İstanbullu gelin özeti veriyor. Şahsen yeni sezona başlarken çıkan fragmanlar oldukça kafamı karıştırmıştı. Zaman ilerlemiş, Faruk ile Süreyya’nın kızları kocaman olmuş ve fragmanda Süreyya’nın kızı annem babaannemi öldürdü deyince herkes Esma sultan öldü mü veya Süreyya neden Esma’yı öldürdü diye aklımıza binlerce soru gelmişti. İstanbullu Gelin 28 Eylül Fragmanı yazının en alt kısmında verilmiştir.

Şimdi sezon finalinden sonra ilk bölümünü izlediğimiz dizisinin özetini vereceğiz. Daha sonra İstanbullu Gelin 28 Eylül Cuma fragmanı vereceğiz. Tabi gelecek bölüm olan İstanbullu gelin 55. Bölüm özeti verip yazımızı sonlandıracağız. 

Geçtiğimiz bölümde; Boranlar konağı boşaltıp başka bir yere yerleşmek için yola çıkarlar. Bir taraftan da Adem konağa yerleşir ancak Boranlar Fikret’in de hapishaneden çıkması ile hep bir arada ve mutlu iken Adem konakta yalnızdır. Boranlar geçici olarak Ayvalık da Nurgül’ün evinde kalırlar. Faruk borçları ve kredileri halletmek için İstanbul da uğraşırken, Fikret bunalıma girmiştir ve bir arkadaşının yanında kalır.İstanbullu gelin kapak resmi 3

Dilara da Adem’i terk ederek ortalıktan kaybolur. Adem ise her yerde onu arasa da bir türlü bulamaz. Akif ve Senem hanım ise İstanbul’a taşınırlar. Gülistan ile Nazif ise konakta Adem’in yanında çalışırlar. Ancak Boranlar’ın tekrar konağı elde etmesini dört gözle beklerler. Faruk’un işi kurtarmak için tuttuğu tüm dallar elinde kalır.

İpek ise Fikret in kendinden ve çocuklarından uzak olmasına katlanamaz en sonunda Fikret’i arayarak artık toparlanması gerektiğini bu konuda kendini suçlu hissetmemesini söyler ve onu yanlarına çağırır. Osman da Ayvalık’a gelir ve Faruk’a bu süreçte ona yardımcı olmak istediğini söyler. Garip bey de bu süreçte Boranlar’ı yalnız bırakmaz onlara destek olur. Tüm aile ve Garip bey yemekte iken Fikret de onlardan uzak olmaya dayanamayarak oraya gelir. Fikret’in geldiğini gören tüm aile buna çok sevinir.

Akif ve Senem hanım da Faruk’a güzel bir haber vermek için gelirler. Akif ve Faruk baş başa görüşmek için yürüyüşe çıktığında Fevzi beyden bir arsanın miras olarak kaldığını ve bu arsanın değerinin de yüksek miktarda olduğunu söyleyince, Faruk sevinçten havalara uçar. Ancak arsanın yarısının halalarına ait olduğunu ve arsayı alacak kişinin arsanın bölünmeden tamamını almak istediğini söyleyerek bu konuda hala ile görüşmek gerektiğini söyler.

 Esma sultan ise Ülfet hala ile aralarının hiç iyi olmadığını düşünerek uğraşmak istemez ve kendi paylarını satmalarını isterler. Faruk ve Fikret hiç vakit kaybetmeden Ülfet halanın iş yerine gelirler. Ülfet hala onları çok soğuk bir şekilde karşılar ve onlarla çok fazla ilgilenmez. Arsadan haberi olduğunu ve kendi payını satmak istemediğini söyler. Faruk ve Fikret onu bu konuda ikna etmeye çalışsa da başaramazlar.

İstanbullu Gelin 55. Bölüm Özeti (28 Eylül)

İstanbullu Gelin 28 Eylülde Neler Olacak? Boranlar’ın içinde bulunduğu zor durumdan kurtaracak olan arsa, Ülfet hala engeline takılacak çünkü Ülfet hala ile araları iyi olmadığı için Ülfet hala arsayı sattırmak istemeyecektir. Ayrıca kendisinin de bu paraya ihtiyacı olmadığı için bu durum ile çok ilgilenmeyecektir. Ancak zor durumda olan Boranlar bu işin peşini bırakmayacak.

Adem ise işi gücü bırakıp Dilara’yı aramaya koyulacak. Adem’in yanında kalan Gülistan ve Nazif ise Adem hakkında ki bilgileri Boranlar’a kolaylıkla iletecek ve Adem’in en zayıf anında konağı tekrar almaya çalışacaklar. Esma sultan Ülfet’in pürüz çıkarttığı arsa meselesini çözmek için teklifini kabul edip Ülfet’in evinde geçici olarak kalmaya başlayacak. Ülfet hala görünüşte yeğenlerini sevmek için böyle bir adım attığı görünse de işin arka planı bambaşkadır. Bu arada [pembebuton]İstanbullu Gelin Ülfet Kim[/pembebuton] Olduğunu hangi oyuncu canlandırdığını görmek için tıklayınız.

Süreyya ile Faruk’un neden Ülfet’in evinde kalmaya başladığını bizzat Esma sultan dan öğrenecek. Faruk ise İstanbul da bulduğu iş onu bir nebze olsun rahatlatsa da hala ekonomik sıkıntılarla boğuşacak. Ülfet hala da arsa meselesini gene yokuşa sürmeyi başaracak. Faruk bu arsa işini bırakmayıp Ülfet halanın hakkından gelmeyi başarabilecek mi? İstanbullu Gelin 28 Eylül Fragmanı alt kısımda verilmiştir.

İstanbullu Gelin 28 Eylül Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu