İstanbullu Gelin 31. Bölüm Özeti 29 Aralık Fragmanı

Star Tv’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin 31. bölüm 29 Aralık özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

İstanbullu Gelin 29 Aralık Özeti

İstanbullu Gelin 29 Aralıkta; Figen gerçekten de söylediği gibi can ın gerçekten aşık olduğu kişinin sureyya olduğunu öğrenecek ve bu durumu sureyya ile de paylasacaktir. Fikret in ipekten gizlemeye çalıştıkları fotoğraflar onun eline geçecek. iyi gitmeyen evlilikleri bir kez daha sallanacak. Faruk kendisine fotoğraf gönderen kişinin ise adem ile bağlantısı olduğunu öğrenecek ama bunu Fikret e kabul ettirmekte zorlanacak. ilerleyen bölümlerde ise burcu osman in sureyya ya olan hayranliginin sebebini öğrenmeye çalışacak ve belkide bu konuda ipekten yardım bile isteyebilir. ipeğin reyhan hanimlardan aldığı mektuplar ise ortalığı karıştıracak gibi gözüküyor. Akif ve senem hanım arasındaki ilişki ise yılbaşı gecesi herkes tarafından öğrenilecek.

Geçtiğimiz bölümde olanlar ise detaylı olarak haberimizin devamında sizlerle…Esma sultan tüm aileyi piyano ve müzik eşliğinde uyandırır. onun bu tavrı tüm ev halkını şaşkına düşürür. Esma sultan ve Garip bey liseli aşıklar gibi mutludur. avukat Can beyin kardeşi süpriz yaparak yanına gelir. kardeşi ondan hayatındaki kadını anlatmasını ister ama o aslında sureyyanin özelliklerini anlatır. Can beyin kardeşi Figen arkadaşı Süreyya yi arayarak bursa ya geldiğini soylerek görüşmek ister. Figen Can in evinde bir toka bulur ve Can o tokanin begume ait olduğunu söyler.


hem Faruk hem de Fikret in cep telefonuna Fikret ve Esra nin samimi fotoğrafları gelir.faruk Fikret’i arayarak şirkete gelmesini konuşmak istediğini söyler. Esma sultan yılbaşını bütün aile birlikte kutlamak ister ve burcuyu da davet eder. Burcu ise babası ile birlikte olacağını söyleyince Esma sultan babasını da davet etmek ister ancak murat buna karşı çıkar. Süreyya ise yılbaşı için çekiliş yapabileceklerini söyler.
Faruk Esra nin yerine kendi asistanini yerleştirip onu görevden uzaklaştırıp Fikret ı bu hata konusunda uyarır .

Fikret ise aralarında birşeyin olmadığını söyler. Fikret şirketten sinirli bir şekilde çıkarken Adem ile karşılaşır Adem de onu kahve içmeye davet eder ve orada Fikret e yardımcı olabileceğini söyleyerek ona güven vermeye çalışır . Faruk ve Fikret e gelen resimler ipeğin annesine de gelir. İpek ve annesi Reyhan hanıma ziyarete gelirler ancak Kıymet hanım gördüğü resimlerden sonra kendini toparlayamaz. İpek Reyhan hanımın evinde bir şeyler bulabilmek için odasını karıştırır. ve Fevzi beye ait mektupları bulup ele geçirir. Figen ve Süreyya müzik okulunda buluşurlar. Figen Süreyya ya can ın eski kız arkadaşının trafik kazasında hayatını kaybettigini anlatır. ayrıca Figen Can in Begüm aşık olmadığını ve ortada başka şeylerin olduğunu hissettiğini söyler. ayrıca Can in evindeki tokanin aynısını Süreyya da görünce çok şaşırır ve şüphelenmeye başlar.


Esma sultan ve Garip bey yine aynı mekanda gizli saklı buluşmaya devam ederler. hatta Garip bey akşam da orda olacağını soylerek Esma sultanın da gelmesini ister.
 ipeğin annesi hiç vakit kaybetmeden Esra nin evine giderek onu suçlayıp hakeret eder ve Fikret e hiç bir şey söylemeden buralardan gitmesi için tehdit eder. yılbaşı gecesi öncesi çekiliş için tüm aile biraraya gelir. Akif ve senem hanım Esma sultan bi şey anlamasın diye çok gerilirler.
İpek ve Burcu Begüm ve sevgilisi Can Bey hakkında konuşurken emir onları duyar ve çok üzülür . emir hemen annesini arayarak sevgilisi olup olmadığını sorar ve annesine çok kızar. evdekiler ise emirin bu bilgiyi nerden öğrendiğini sorunca İpek ve Burcu suçlanarak itiraf ederler. Begüm ıse aynı akşam Can Bey ve Figen ı yemeğe davet eder.

Figen bir kez daha anlar ki Can ve Begüm ün hiç ortak yönü yoktur. Can ise bu olayın Faruk tarafından söylendiğini belirterek Faruk ü kötü göstermeye çalışır. Faruk ve Süreyya ise emir ile konuşarak onu sakinleştirmeye çalışır. Fikret e ise resim gönderen kişi ona tehdit mesajı göndermeye devam ederek para ister. Adem ise psikiyatrist in etkisi ile gerçekleri görmeye başlar ve annesine çocukken yedikleri dayağı niçin engellemedigini sorar.


Begüm apar topar emir ile konuşmak için konağa gelir. emir ise evi terk eder. emiri bulamayan Begüm daha çok çılgına döner. emir ı ise kapının önünde Begüm ü bekleyen Can Bey bulur. bütün bu olaylar sonrasında kardeşler stres atmak için dışarı çıkarlar.onlarin çıktığını gören Esma sultan ise hiç vakit kaybetmeden Garip beyin yanına gider. 

kardeşlerin eğlendiği mekana adem de gelir ve birisi ile kavga eder ademin kavga ettiğini gören boran kardeşler onun yardımına koşar. esra istifa dilekçesini kabul etmesi için Fikret e mesaj atar. Figen can a sureyya için orda bulunduğunu sorar. adem ise esma sultan ve garip bey ı o gece birlikte görerek eline bir koz daha geçirmiş olur.

İstanbullu Gelin 31. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmamıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın