İstanbullu Gelin 32. bölüm Detaylı Özeti #Faruk İle Süreyya Ayrılacak Mı?

İstanbullu Gelin 32. Bölümünde Neler Olacak? İstanbullu Gelin 5 Ocak’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İstanbullu Gelin 32. Bölümde Neler Olacak?

İstanbullu Gelin 5 Ocak’ta ekranlar gelecek olan 32. Bölümünde, Süreyya Garip Bey ve Esma Sultanı bir arada yakalar ancak durumu Faruk anlamasın diye Garip bey ile kendisi varmış gibi rol yapar. Esma Sultanın sırrı ortaya çıkmıştır. Hem de onu yakalayan Süreyyadır. Süreyya bu durumu kullanır diye korkmaktadır. Osman annesinden aldığı destek ile kalbinin sözünü dinleyerek burcu dan ayrılma kararı alacak. Esma sultan ise Fevzi beyin reyhan hanıma yazdığı mektupları okuyunca yıllardır kendisine haksızlık ettiğini düşünerek bundan kendi hayatı için yaşama kararı alacak ve garip bey ile olan ilişkisini ilerletecektir. begüm ise can in kendisine karşı olan duygularının samimi olmadığını hissedecek ve bu konuda bir kez daha düşünme kararı alacak. Süreyya’nın can bey ile görüşmesi esnasında çekilen fotoğraflar ise Faruk ve Süreyya’nın arasının açılmasına sebep olacak. Esra’nın eski eşi ise adem ile birlik olup Fikret ve Esra’nın canını sıkacak gibi gözüküyor.

İstanbullu Gelin 32. Bölümünde Neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler oldu kısaca bahsedelim. adem sarhoş bir halde garip beyin yolunu keser ve Esma sultan ile onu birlikte gördüğünü ve kendisine ikili oynadığını söyler . kendisini biran önce yönetim kuruluna sokmasını aksi halde boran kardeşlere söyleyeceğini belirterek tehdit eder. boran kardeşler ise akşam eğlencesinden dönerken adem ve garip beyi tartışırken görür ama müdahale etmek istemezler . Sabah kahvaltıda Emir’in annesinin sevgilisini kabullenmesinin zor olacağından bahsedilir ve konu Esma sultanın yıllar boyunca evlenmeden çocuklarını büyüttüğü ve evlenmeyeceği oğlanlar tarafından söylenince Esma sultanın garip bey ile kurduğu gelecek hayalleri yıkılır. Fikret Esra ya neden işten ayrılmak istediğini sorar Esra da eşinin annesinin evini basıp kötü ithamlarda bulunduğunu söyler bunları duyan Fikret çok şaşırır ve Esra ya bu işi çözeceğini söyler.

adem Fikret ve Esra’nın resimlerini çekenlerin çok tehlikeli adamlar olduğunu bu işi ancak kendisinin halledebileceğini söyler ve Fikret in kendisine tam olarak teslim olmasını ister. Faruk a ise ev ile ilgili teklifi kabul ettiğini söyler ama Faruk onun bu sözünü samimi bulmaz ve onun evden vazgeçeceğine inanmaz. Figen gitmeden önce Süreyya’nın okuluna gelerek onunla görüşür ve ona can in Begüm’e değil Süreyya ya aşık olduğunu söyler. garip bey konağa gelerek Esma sultan ile dava hakkında görüşmek istediğini söyler

ancak asıl mesele ademin ikisini görmüş olmasıdır. garip bey ademin davasını bırakacağını o geceki görüşmelerine bir kılıf bulup ademi iftira atmakla suçlayacaklarını söyler ve bir daha da görüşmemeleri gerektiğini söyler. ondan böyle bir şey beklemeyen Esma sultan çok şaşırır ve üzülür. Faruk Süreyya ya sürpriz yapmak için Dilara dan yardım ister

(adsbygoogle=window.adsbygoogle||[]).push({});

Dilara ise Süreyya’ya özel ders vermek için gitmesi gereken bir yere gitmesini isteyerek onu Faruk a gönderir. Süreyya ise can beyin kendisine olan duygularını öğrenince kendine gelemez ve Faruk’u arayarak bundan sonra onun sözünden çıkmayıp onun sözlerini hep dikkate alacağını söyler. Fikret ise ipeğin annesi ile görüşerek Esra ya yaptığı şeyi sorgular kayın validesi ise onu suçlar yaptığı şeyin doğru olmadığını söyler. Süreyya Dilara’nın kendisine verdiği adrese gelince karşısında Faruk ‘u görür ve çok mutlu olur. garip bey ademe avukatlığını yapmayı bıraktığını söyleyerek Esma sultan ve kendisine de iftira attığını söyler. garip beyin bu tavrı sonrası adem sinir krizi geçirir.

İstanbullu Gelin 32. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın