İstanbullu Gelin 33. Bölüm Özeti

İstanbullu Gelin 33. Bölümde Neler Olacak? İstanbullu Gelin 19 OCak’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İstanbullu Gelin 33. Bölüm Özet

İstanbullu Gelin dizisinin 19 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 33. Bölümünde; Esma sultan yıllar sonra belki de ilk defa kendisi için bir şey yapıp garip bey ve yarım kalan aşkı için herkesi karşısına alacaktır. ancak bu Esma sultanın oğlanları ona büyük bir tepki gösterecek ve Esma sultanın bu konuda bayağı bir canı sıkılacak ancak ona en çok destek veren ise Süreyya olacaktır. Begüm ıse ilerleyen zamanlarda can in kendisine olan sevgisinin gerçek olmadığını anlayacak. her geçen gün ipek ten soğuyup Esra ya daha çok bağlanan Fikret ise bir yerde açık verip ipeğe yakalanacak gibi gözüküyor. Reyhan hanım ve Esma sultan arasındaki savaş her geçen gün daha da kizişacak. Akif ve senem hanım için küçük bir bebek sürprizi de gelecek belki de Süreyya ve teyzesi aynı anda hamile olabilirler. Faruk ise Esra nin eski eşinin adem ile olan işbirliğini ortaya çıkaracak. ipek ve Osman ilişkisi de ilerleyen zamanlarda son bulacak ancak burcu bunun peşini bırakmayıp sebebini araştırmaya çalışacak.

İstanbullu Gelin dizisinin 33. bölümü tüyolarını verdik Şimdi bu hafta neler oldu birazda ondan bahsedelim. Garip bey Esma sultanı öperken Süreyya onları görür. bu esnada Faruk merdivenlerden yukarı doğru çıkar onun geldiğini gören Süreyya hemen garip beyin koluna girerek ona evi gezdiriyormuş izlenimi verir ve böylece Esma sultan ve garip bey büyük bir sıkıntıdan kurtarır. Esma sultan Süreyya ya onunla konuşmak istediğini ancak iki gün ev uygun olmadığını gördüğü şeyin bir şey ifade etmediğini söyler. Süreyya ise imali bir şekilde bir şey görmediğini söyler. Süreyya elde ettiği bu koz için çok mutlu olur dayanamayıp Dilara ya anlatır. garip bey büyük bir merakla Esma sultan dan haber bekler. Esma sultan garip beyi arayarak hediyesi için teşekkür eder ve ayrıntıları İstanbul’a geldiğinde konuşacaklarını söyler. Adem’in annesi Reyhan hanım ise ademe Boran’lara açtığı davadan vazgeçmesini ister ancak adem ise elinde Esma sultan a karşı önemli bir koz olduğunu avukat garip bey ile birlikte olduğunu söyler.

Fikret şirkete gitmeden önce Esrayı arar ve onunla konuşurken Esra nin evine eski eşinin geldiğini duyar ve büyük bir panikle evden çıkıp Esra’nın evine gider. onun bu şekilde evden çıktığını gören ipek ve Faruk çok şaşırır ve o da onun peşinden gider. Fikret eve gelince adamla kavga eder ve adamın elinden onu Faruk kurtarır. her zaman ki Fikret bu konuda adem den yardım ister . Esma sultan hamamda Süreyya ile konuşur ve gördükleri sonucu ne yapmayı düşündüğünü sorar ancak Süreyya ise kimsenin ilişkisine karışamayacağını herkesin istediğini yapabileceğini hatta bu konuda ona destek bile olabileceğini söyler. Süreyya hatta bu konuda ona cesaret verir ve sevmekten korkmamasını söyler. onlar hamamda konuşurken ipek de hamama gelir ve onları birlikte görünce biraz canı sıkılır . Begüm Emir’i can bey ile tanıştırmak ister ancak Emir babası da yanlarında olursa görüşebileceğini söyler. Emir’in bu tavrı sonucu Begüm Süreyya dan yardım istemek için müzik okuluna gelir. Emir’in can ile görüşmelerinde onların da yanlarında olmasını istediğini söyler.

Süreyya ise ona bu ilişki için hazır olup olmadığını sorar o ise can ile ilişkilerinin çok iyi olduğunu söyler. Reyhan hanım Esma sultanı konuşmak için evine çağırır. Esma sultan Reyhan in evine gittiğinde ise Reyhan hanım onu garip bey üzerinden tehdit eder ancak Esma sultan bu konuda ondan korkmadığını asıl korkması gerekenin kendisi olduğunu söyler. Faruk ve Süreyya Can’ın evindeki yemeğe katılır.  Süreyya orada can in kendisi için yazdığı şiiri görür. Burcu da ipek Fikret ve Murat’ı yemeğe çağırarak, Osman’a sürpriz yapar. Osman ise tam da burcu ya birlikte olamayacaklarını söyleyeceği zaman bu sürprize şaşırır. Ancak Burcu Osman’ın kendisine aynı duyguları hissetmediğini fark eder. Akif senem hanıma evlenme teklifi eder. Faruk ise Esra’nın eski eşinin adem in yanında gördüğünü hatırlar ve Adem’in evine hesap sormaya gider. Adem ise Fikret’in kendisinden yardim istediğini o yüzden o adamla konuştuğunu söyler.

(adsbygoogle=window.adsbygoogle||[]).push({});

Faruk ise Fikret’in kendisi yerine ademden yardim istemesine çok üzülür. Fikret ise Esra ya duygularını açar ve bu durum ün kendileri için kötü olabileceğini onun dostluğunu kaybetmek istemediğini bu yüzden onun istifa edip gitme isteğini kabul edeceğini söyler . Reyhan hanım Esma sultan ve garip beyin görüştüğü eve gelerek Esma’yı da oraya çağırır. evin etrafına benzin dökerek Esma gelince içeri girip konuşmak istediğini söyler. Orada tek tek geçmiş hesaplarını döker. oğlunu kaybetmektense ölmeyi tercih edeceğini ancak yalnız ölmeyeceğini söyleyerek evi ateşe verir.

İstanbullu Gelin 33. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İstanbullu Gelin 33. Bölüm Özeti (5 Yorum)

  1. Filizim onların siteyi rast gele buldum onlarında ortamı iyi MaşaAllah ??? ama adminine daha çok maşaAllah kaçakları buldu Cihan beyede emanet etti gitti ??

    • abla bende cihan abi ile konuştum şimdi anladım başka bir siteden bize gelen iki kişi diğer sitenin adminine şaka yapmak istemişler olay bu
      sen nasılsın ablam