İstanbullu Gelin 34. Bölüm Özeti 26 Ocak Fragmanı

İstanbullu Gelin 26 Ocakta neler olacak sorusunun cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

İstanbullu Gelin 26 Ocakta Neler Olacak?

İstanbullu Gelin 34. bölümde;Faruk bu yangın olayının peşini bırakmayıp olayın gerçek yüzünü ortaya çıkaracak ve bu durumda Esma sultan ve garip beyin biraz canı sıkılacak. Süreyya ve can beyin görüştüğü fotoğraflar ortaya çıkacak ve bu durum da Süreyya ve Faruk un arasının açılmasına sebep olacağı gibi begüm ün can bey in gerçek yüzünü görmesini sağlayacak.ipek de Esma sultan ve Süreyya arasındaki bu yakınlaşmanın sebebini araştırmaya çalışacak . burcu ise her ne kadar Osman dan bir şans daha istese de değişen bir şey olmayacak.

 

Gelecek bölümlerde ise Faruk ün babasının garip bey olabileceği gibi bir sürpriz de karşımıza çıkabilir. ayrıca iki bebek müjdeli haberi de aynı anda alabiliriz. yani hem Süreyya hem de teyzesinin hamilelik haberi olayı ortaya çıkabilir Fikret ise Esra ya olan duygularını unutamayacak ve her geçen gün ipek ten daha da uzaklaşacak. Faruk ün garip bey ile annesi arasındakini öğrenmesi ile diğer kardeşler de bunu duyunca bu olaya büyük tepki gösterecekler ve Esma sultanı bu konuda zor günler bekliyor olacak.

Geçtiğimiz bölümde yaşananlar ise şöyle; Esma sultan ve reyhan hanım küçük kulübede yangının ortasında kalır. bu esnada Faruk da eve gelince annesini sorar evdekiler ise nereye gittiğini bilmediklerini reyhan hanım dan bir mektup alıp çıktığını ve onu bir taksicinin götürdüğünü söylerler. Faruk hemen taksi şoförünü arayıp adresi alır ve kulübeye vardığında yangını görünce çok şaşırır ve hemen içeri girerek baygın halde olan annesini kurtarır.

 

etraftaki köylüler de yangını görüp oraya gelmişler. reyhan hanim da daha sonra kulübeden çıkarılır. Garip bey de oraya gelerek Esma nin durumundan endişe edip o da hastaneye gider. Süreyya ise her şeyi göze alarak Begüm’e canın kendisine olan duygularından Figen in kendisine anlattıklarından bahseder fakat Faruk arayınca konuşma yarıda kalır ve hastaneye koşar.burcu ise Osman’ın kendinden uzaklaşmasının nedenlerini sorgulamaya başlar.

Faruk ün haber vermesiyle diğer kardeşler ve adem de hastaneye gelir. Faruk Garip bey den hesap sorar annesi ve reyhan hanım in onun evinde ne işi olduğunu sorar ama Garip bey bir cevap veremez. Esma sultan kısa bir süre sonra hastaneden çıkar fakat reyhan hanım in durumu ciddiyetini korur. hastane çıkışı Garip bey ve burcu da konağa gelir. oğlanlar Esma sultanı sorguya çeker orda ne işinin olduğunu yangının nasıl çıktığını sorarlar fakat bu sırada Süreyya’nın yardımıyla onların sorularından kurtulur ve Garip bey ile görüşme fırsatı bulur.

begüm Süreyya’nın kendisine anlattıklarından çok etkilenir ve üzülür onu bu konuda teselli eden ise arkadaşı olur. burcu ise osman dan bir şans daha isteyerek kendilerini tam olarak tanımadan karar vermemelerini söyler. konakta Esma sultanın büyük bir kaza atlaması sebebiyle lokma tatlıları yapılıp dağıtılır. Faruk ve diğerleri Esma sultanı sorgulamaya devam ederler ancak onun söylediklerini çok tatmin edici bulamazlar. özeliklikle Faruk bu işin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için ugrasacagini belirtir.

ipek ise Süreyya ve Esma sultanın bu ani yakınlaşmasına bi anlam veremez ve onları kıskanır. can çiçeklerle begüm ün evine gelir ancak begüm onun Süreyya ya aşık olduğunu öğrendiğini ve onunla bu şekilde devam edemeyeceğini söyler. ancak can bütün bu suçlamalari kabul etmeyerek orada olmasının tek sebebinin begüm olduğunu söyler. Garip bey hastaneye gelerek reyhan hanım ile konuşur ve herkese söyledikleri ortak yalanı devam ettirmesini söyleyerek onu tehdit eder.

İstanbullu Gelin 34. Bolum Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın