İstanbullu Gelin 35. Bölüm Özeti 2 Şubat Fragmanı

İstanbullu Gelin 35. Bölümde Neler Olacak? İstanbullu Gelin 2 Şubat’ta Neler Yaşanacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İstanbullu Gelin 35. Bölüm Özeti

Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin adlı dizinin 2 Şubat’ta ekrana gelecek olan 35. Bölüm Özetinde; İpek ve Fikret evliliği çatırdamaya başlayacak artık evdeki kavgalarına konaktaki herkes şahit olacak. İpek olayın ciddiyetini artık anlayacak. Fikret Esra’yı unutmadığını anlayıp, onunla görüşmeye çalışacak. Bu sırada  Adem’e vermiş olduğu yönetim kurulunda yer alma sözünü ise yerine getirmek için hisselerinin bir kısmını Adem’e devretmesi şirketin ve Faruk’un zor durumda kalmasına sebep olacak. Esma sultan her ne kadar Garip bey ile olan ilişkisini söyleyerek rahatlamak istemişse de kendisini ve Garip beyi büyük sıkıntılar ve zorluklar bekleyecek. Adem ve Dilara arasındaki soğukluk daha da artacak ve Dilara boşanma kararını tekrar gün yüzüne çıkaracak gibi gözüküyor.

İstanbullu Gelin 35. Bölüm Özeti ve Tüyolarından bahsettikten sonra Bu hafta neler yaşandı kısaca bahsedelim. Geçtiğimiz hafta ise Esma Sultanın garip bey ile olan ilişkisini öğrenen Faruk şok olur ve odayı terk eder. Süreyya yaptığı test sonucu hamile olmadığını öğrenir ve üzülür buna karşın teyzesi senem hanım hamile olduğunu görür. Süreyya ise Faruk ün sinirli ve şok halini görünce onu sakinleştirip yatıştırmaya çalışır. ancak Faruk Esma Sultana o kadar kızgındır ki Esma Sultanı savunan Süreyya ya bile kızar ve bu konuda annesi ile arasına girip onu savunmamasını söyler. Esma Sultan tüm aile bireylerinin akşama toplanmasını ister ve bir açıklama yapacağını söyler. Nurgül de Süreyya gibi Esma sultana destek vererek onun yanında olduğunu söyleyerek ona cesaret verir.

Süreyya Esma Sultana nasıl ki kendisinin Faruk ile evliliğini kabullenmekte zorlandığı gibi olanların da Esma Sultan ve garip bey ilişkisini kabullenmekte zorlanacağını söyler. Nurgül Fikret’e aile de son zamanlarda herkesin birbirine ihtiyacı olduğunu ipeğin de ayni şekilde olduğunu söyleyince Fikret sinirlenerek ipek ile tartışmaya başlar ve kendisini hiç bir zaman anlamadığını ve kendisini hiç sevmediğini söyleyerek onu suçlar.adem gördüğü bir rüyanın etkisinde kalarak psikiyatrise gider ve annesine haksızlık ettiğini düşünür psikiyatrisi ise ona kendisine haksızlık ettiğini söyleyerek onu bu konuda rahatlatır.

Akif ise senem hanım in hamile olduğunu öğrenince mutluluktan havalara uçar. ve bu sevinçle senem hanımı Uludağ’a tatile götürmeye söz verir ve Faruk’a bir akrabasının vefat ettiğini söyleyerek işe gelemeyeceğini söyler. ipeğin annesi onun Fikret ile kavga ettiğini öğrenince onu Fikret in kendisini aldatabileceği konusunda uyarmak ister ancak ipek buna hiç ihtimal vermez. Süreyya ilk karşılaşma yıl dönümü olduğu için Faruk’u Uludağ’a götürür. Esma Sultan akşam yemeğinde Faruk ve Süreyya haricindeki aile bireylerini toplayarak onlara garip bey ile ilişkisi olduğunu söyler. tıpkı Faruk gibi onlar da aşırı şekilde tepki gösterir ve Esma Sultanı suçlarlar.

Murat o kadar sinirlenir ki masayı dağıtarak ya ı adam ya da ben diyerek evi terk eder. Fikret ve Osman da ona destek vermeyip bunu onaylamadıklarını söyleyerek masadan ayrılırlar. ipek ise onun bu tercihini onayladığını ve kendisinden taviz vermemesi gerektiğini söyler ve nasıl ki Süreyya bu evde onay gördüyse garip bey de onay görecektir diyerek ona destek verir. Süreyya ve Faruk her şeyi arkalarında bırakıp Uludağ da romantik bir akşam geçirirler.

Fikret ise yaşadığı bu şoku atlatmak için ademi arar ve konuşmaya ihtiyacı olduğunu söyler. Dilara ise ademin kendisine olan ilgisizliğinden yakınır ve ademin kendisini bırakıp gitmesine üzülür. garip bey de kızı Burcu’ya Esma hanım ile aralarında bir ilişki olduğunu söyler.Ancak burcu ilk etapta inanmak istemez ve şaka yaptığını zanneder. murat hızını alamayıp garip beyin evine gelerek ona saldırır ancak burcu apar topar onları ayırır. Fikret annesi ile ilgili adem ile dertleşirken Esra’yı unutmadığını hissettirir. Emir’in isteği üzerine can begümlerin evine gelir begüm Sürayya’nın kendisine söylediklerine rağmen tekrar can ile yakınlaşır ve Süreyya’nın dolduruşuna gelmeyeceğini söyleyerek onunla tekrar başlamak istediğini söyler. Akif ve senem hanım Faruk’ların gitti otele giderler.

İstanbullu Gelin 35. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın