İstanbullu Gelin 37. Bölüm Özeti 16 Şubat Fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 37. bölümü ile 16 Şubat’ta Star TV ekranlarında olacak. İstanbullu gelin 36. Bölüm Özetini ve Fragmanını yazımızın devamında bulabilirsiniz. 

İstanbullu Gelin 37. Bölüm Özeti

İstanbullu Gelin 37. Bölüm Özetinde garip beyin eski eşinin gelmesi esma sultan tarafında kıskançlık rüzgarlarınin esmesine sebep olacak. burcu ve Osman ise ilerleyen zamanlarda evlilik için acele karar verdiklerini düşünüp bu konuda taraflardan birisi geri adım atacak. adem ise annesinin hapise girmesi neticesinde çılgına dönecek ve bu konuda boranlara ateş puskurtecek ve Fikret in kendisine verdiği hisseler ile onların canını sıkacak hamleler yapacak. Faruk ise Akif in bulduğu adem in hapishanedeyken düşmanı olan adam ile görüşüp onu ademe karşı koz olarak kullanacak. bütün bu olaylar sonrasında ise henüz yeni yeni düzene girmeye çalışan adem Dilara evliliği ise tekrar bir sallanti yaşayacak ve bu konuda dilara yi da zor günler bekliyor olacak. ipek ise Fikret in boşanma isteğine karşı esra ya hayatı zehir edecek hamleler yapacak annesi ile birlik olup Fikret ı boşanmak istediğine pişman edecek. begüm ıse en sonunda ameliyat olma konusunda ikna olacak.

İstanbullu Gelin 37. Bölüm Özeti Resim 3

İstanbullu Gelin 37. Bölüm Özeti ve Tüyolarından bahsettikten sonra bu hafta neler yaşandı kısaca bahsedelim. Bade, Murat’ın evlenme teklifini kabul etmez ve Murat’ın annesinden intikam almak için böyle bir şey yaptığını düşünür. İpek ise Fikret’in boşanma isteğine tepki gösterir ve boşanmak istemediğini söyleyerek kızı adayı bahane eder. Fikret adanın odasında ondan özür dileyip ağlarken odaya Esma sultan girer ve Fikret ı o halde görünce kendisine olan sinirinden dolayı bu şekilde olduğunu zanneder fakat Fikret kendisinin de türlü türlü sıkıntısı olduğunu ve Garip bey konusunda ki kararının aynı olduğunu söyler.

İstanbullu Gelin 37. Bölüm Özeti Resim 1

Faruk ise elindeki çakmağı Esma sultana göstererek çakmağın reyhan hanıma ait olduğunu söyler ve annesinden gerçeği söylemesini ister. Esma sultan ise Faruk ve Süreyya’yı odasına alarak tüm gerçekleri onlara anlatır ve yangını reyhan in çıkardığını söyler ve elindeki reyhan a ait olan mektubu gösterir. Faruk duyduklarına inanmaz ve reyhan hanımı polise bildirmek ister ancak Esma sultan böyle bir durumda ademin kontrolden çıkacağını düşünerek buna izin vermez ve Faruk ü ikna etmesi için Süreyya dan yardım ister. Begüm ise hastalığının ilerlemesinden dolayı çok üzgündür can ve doktor arkadaşı ona moral vermek için evine gelirler onu ameliyat olması için ikna etmeye çalışırlar. Garip bey Esma sultana güzel bir sürpriz yaparak broş hediye gönderir.

İstanbullu Gelin 37. Bölüm Özeti Resim 2

Esma sultan da Garip beye bir yemek kitabı hediye olarak gönderir. Osman ise burcu ya romantik bir kahvaltı hazırlayarak ona evlenme teklifi yapar. burcu bu sürpriz karşısında mutluluktan şaşkına döner ve teklifi kabul eder. İpek ise Fikret in boşanma isteğini hiç duymamış gibi davranarak ona aldığı hediyeyi verir. ancak Fikret boşanma kararının bir günlük bir şey olmadığını bu konudaki kararının kesin olduğunu söyler ve ipeğe düşünmesi için zaman verir ve bu süreçte kimseye söylemeyeceğini belirtir. Begüm, Emir’i alıp konağa gelir ve Emir’in okula babası ile gitmek istediğini söyler. emir babasına sevdiği bir kız olduğunu ve ona açılmak istediğini ve ona hediye almak istediğini söyleyerek bu konuda babasından yardım ister. Begüm ise can bey konusunda kendisini uyardığı gerekçesiyle Süreyya ya tepki gösterir ve canın Süreyya ile yalnız görüşmediğini söylediğini bu yüzden kendisine değil cana inandığını söyler. onların bu konuşmasını ise Esma sultan duyar ve Süreyya ya neden can bey ile görüştüğünü sorar.

İstanbullu Gelin 37. Bölüm Özeti Resim 4

Süreyya ise Figen in can bey hakkında kendisine söylediklerini anlatır. Esma sultan ise onu bir erkek ile baş başa görüşmesinin uygun olmadığını söyleyerek onu uyarır. Murat Bade’nin bir erkek arkadaşı olmadığını öğrenerek çok mutlu olur diğer taraftan emir ise açılacağı kızın erkek arkadaşı olduğunu görünce çok üzülür. Faruk Reyhan hanım ile konuşmak için evine gelir. elindeki çakmağı göstererek her şeyi bildiğini ve ya kendisinin teslim olmasını ya da polis zoruyla götürüleceğini ve kendisi teslim olursa mektup hakkında ademe hiç bir şey söylemeyeceğini belirtir. reyhan hanım ise ademe bir şey söylemezse kendisi teslim olacağını söyler . Faruk ona bir kaç gün süre tanır ve bu konuda onu tehdit eder. Esma sultan Osman’ın yeni evine ziyarete gider ve onu incittiğini söyleyerek ondan özür diler. Osman ise burcu ya evlenme teklifi ettiğini burcunun annesi geleceği için acele ettiğini ve annesi gelince istemeye gitmek gerektiğini söyler. Esma sultan ise onun bu konuda acele ettiğini düşünür ve çok şaşırır.

İstanbullu Gelin Bölüm Özeti Dizi Kapak Resim

Garip bey karşında eski eşini görünce çok şaşırır ve haber vermediği için ona kızgın bir şekilde tepki gösterir . burcu ise anne ve babasına Osman’ın kendisine evlenme teklifi ettiğini ve evleneceğini söyler. Garip bey onu tebrik edip kutlarken annesi ise ilgisiz davranır. Esma sultan ise Garip bey ı arayarak burcunun annesi ile tanışmak istediğini söyleyerek onları akşam yemeğine davet eder. İpek ise Fikret in boşanma isteğini annesine anlatarak onunla dertleşir.annesi ise ona Fikret in asistanı ile ilişkisi olduğunu ve kendisine bununla ilgili resimlerin geldiğini söyler. İpek ise hala duyduklarına inanmak istemez. şirketi arayarak Esra’nın numarasını ister ve Esra’nın başka bir yere gitmediğini yeni iş yerini öğrenir. Akif ademin hapishane den düşmanını bulur ve bunu Faruk ile paylaşarak bu adem konusunda bunu kullanabileceklerini düşünürler.

İstanbullu Gelin 37. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 9 Şubat 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın