İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin Burcu Kimdir? Gerçek Adı Nedir? İşte Detaylar

Başrollerinde Özcan Deniz ve Aslı Enver’in yer aldığı O3 Yapımı İstanbullu Gelin hem konusu hem de oyuncuları ile büyük beğeni almakta. Sevilen diziye yeni sezonda katılan yeni yüzlerden biri de avukat Garip Bey’in kızı Burcu. Peki Burcu kimdir, gerçek adı nedir, kaç yaşındadır, daha önce hangi dizilerde rol almıştır haberimizin devamında…

ebru şahin resmi 2

İstanbullu Gelin Burcu Kim?

Aslı Enver’in Sureyya’yı canlandırdığı İstanbullu Gelin ekranlara gelen pek çok diziden gerçek bir hikayeden uyarlama olma yönüyle ayrılmakta. Oldukça dikkat çekici bir hikaye sahip olan İstanbullu Gelin’de sürükleyici bir hikaye ile seyircinin gönlüne taht kurma görevi başarıyla yerine getirilmiş. Yeni sezonda Esma Sultan’ın yıllar önce küçük gördüğü ve sen bizim seviyemize gelemezsin diye hakaret ettiği, gönlünü Esma sultana kaptırmış olan Garip Bey aradan yıllar geçince tekrar bir araya gelirler.

ebru şahin resmi 3

Garip beyi bir taraftan beğenen Esma Sultan onunla vakit geçirmekte diğer taraftan da geçmişte ona olan davranışından dolayı pişman olmaktadır. Ancak kendini hiçbir şekilde küçük düşürmek istemeyen Esma Sultan, kötü duruma düşeceği olayların üstünü de örtmektedir. Garip Bey ise Burcu adında bir kızı olan avukattır. Çapkınlığı ile meşhur olan Garip Bey, kızı Burcu ile beraber çalışmaktadır. Bursa’ya da bir vesile ile gelen Garip kızı Burcu’yu da getirince Burcu gönlünü Osman’a kaptırır.

ebru şahin resmi 1

Gizlice görüşen Burcu ve Osman ikilisi her adımda biraz daha birbirlerine yakınlaşmaktadırlar. Burcu’ya hayat veren isim ise Ebru Şahindir. 18 Mayıs 1994 tarihinde ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’da dünyaya gözlerini açan oyuncu, 1,70 boyunda ve 54 kilodur. Boğa burcu olan Ebru Şahin İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunudur. 2015 senesi itibari ile reklam filmleriyle kamera karşısına çıkan Ebru Şahin,  daha önce Kan Parası, Babam adlı yapımlarda yer almıştır. Son olarak Savaşçı dizisinde Didem karakterine hayat veren güzel oyuncunun sevgilisi yoktur. İstanbullu Gelin’de de Burcu Selimer karakteri olarak rol alan oyuncu dizide Boranların oğlu Osman ile yaşadığı aşktan dolayı dizinin gündemine oturacak isimlerden. 

Ebru Şahin Resimleri

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu