İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin Çok Yorgunum Beni Bekleme Kaptan Şarkısı

İstanbullu Gelin 16 Martta çalan şarkının adı ne? Aslında çoğumuzun bildiği Cem Karaca’nın meşhur şarkılarından biri olan o şarkı ve sözleri haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle…

İstanbullu Gelin 16 Martta Çalan Şarkı

Star Tv ekranlarının Cuma günlerinin sevilen dizisi İstanbullu Gelin her hafta yeni bir şarkı ile bölüme ayrı bir güzellik katıyor. Bu haftada Cem Karaca’nın Çok Yorgunum adlı şarkının sözleri haberimizin devamında sizlerle….

Cem Karaca-Çok Yorgunum Şarkı Sözleri

“Çok yorgunum

Beni bekleme kaptan

Çok yorgunum 

Beni bekleme kaptan

Seyir defterini başkası yazsın

Seyir defterini başkası yazsın

 

 

Çınarlı kubbeli mavi bir liman

Beni o limana çıkaramazsın

Beni o limana çıkaramazsın

Çok yorgunum

Beni bekleme kaptan.”

Cem Karaca-Çok Yorgunum Şarkısı

Bu bölümde olanlara bakacak olursak Burcu yanında Osman ile eve geldiğinde babasını baygın halde bulunca çılgına döner. Hayatta tutunduğu tek dal olan babası kalp krizi geçirmiştir. Burcu sinirle ve babasının kaybetme korkusuyla Osmana babasına bir şey olursa abilerinin bunda en büyük payı olduğunu söyler. Osman ise cevapsız kalır. Hastaneye kaldırılan Garip Beyin haberi Faruk’a ulaşınca ev ahalisine de bu konuda bilgi verir. Esma Sultan neye döndüğünü şaşırır. Çocuklarının tepkilerini bir kenara atan Esma Sultan koşa koşa hastaneye gider. Annesinin Garip Bey ile davranışları en çok da Faruk’u kızdırır. Faruk, sakinleşmek için Süreyya ile konuşur. Süreyya da annelerin de bazen yorulabileceğini annesini anlamasını ister. Adem ise annesi ile konuşmasıyla bölümün en çarpıcı olaylarından birini yaşar. Boşanmak için büyük bir çaba içine giren İpek’i karşısına alan Fikret ise boşandıklarında ne değişeceğini ve geleceği hayal edip etmediğini sorar. İpek ise bu sözlerin altında ezilip gözyaşı döker.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu