İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin Fikret’in Sevdiği Kız Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Detaylar

Star Tv ekranlarında her Cuma ekranlara gelen İstanbullu Gelin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha eklendi: Fikret’in gerçek hayattaki eşi İmer Özgün. Peki Fikret’in sevdiği kadın olarak diziye dahil olacak olan İmer Özgün kimdir? Nerelidir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Aklınıza gelen tüm sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle…

İstanbullu Gelin Fikret’in Sevdiği Kim?

Aslı Enver ve Özcan Deniz’in başrollerinde olduğu İstanbullu Gelin’e yeni bir oyuncu dahil oldu: İmer Özgün. Peki İmer Özgün hangi rolde oynayacak? Siz değerli İstanbullu Gelin takipçilerinin de bildiği üzere Fikret’in İpek ile evli olmasına rağmen ilişkilerinde hiç de mutlu değillerdir. İpek ile yaşadığı sorunlar her geçen bölümde daha da kötüye gitmekteydi. Bu nedenle İstanbullu Gelin senaristleri Fikret karakterinin aşk hayatında biraz da olsa mutlu olmasını istediler. Zira Fikret evde gündem konusunun Faruk ve Süreyya olmasına da oldukça kızgındır. Bu yönden de evde huzursuz olan eşiyle de sıkıntıları olan Fikret kendisine bir çıkış yolu ararken gönlünü bir şirket çalışanına kaptırır.

mer Özgün resmi

Bu şirket çalışanına hayat veren ise İmer Özgün’dür. Fikret karakterine hayat veren Salih Bademci’nin iki yıldır evli olduğu eşi İstanbullu Gelin’de aşk yaşayacağı kişi. Peki İmer Özgün kimdir derseniz, 1987 senesinde ülkemizin en kalabalık şehri İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

mer Özgün resmi3

Fenerbahçe Lisesi mezunu olan oyuncu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önce Sınıf, Avrupa Yakası, Dudaktan Kalbe, Kavak Yelleri, Hanımın Çiftliği, Kalpsiz Adam, Beyaz Karanfil adlı yapımlarda rol alan güzel oyuncu, Salih Bademci ile 2015 senesinde nikah masasına oturmuştur. İstanbullu Gelin’e dahil olma haberini ise Zeynep Günay Tan “Aramıza hoş geldin güzellik.” yazısıyla sevenlerine duyurmuştur.

İmer Özgün Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu