İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin Final Ne Zaman? Kaçıncı Bölümde Final Yapacak? Finalde Neler Olacak? İstanbullu Gelin 87. Bölüm Fragmanı

Q3 medyanın yapımcılığını üstlendiği Star TV’nin sevilen dizisi artık benden bu kadar dedi ve ekranlara yakında veda edecek. İstanbullu Gelin final haberleri ile sevenlerini yıksa da Özcan Deniz’in hayranları yakında ünlü sanatçıyı bir başka dizide görebilir. Şimdi merakla beklenen İstanbullu Gelin Kaçıncı bölümde final yapacağını ve final de neler olacağını kısaca anlatmak istiyorum. 

Konuya geçmeden önce geçtiğimiz sezon bu dizi hakkında final haberleri çıksa da 8 haziran 2018 de sezon finali yapmıştı. Dizinin sevenleri acaba böyle bir durum olur mu diye beklenti içine girenler elbette olacak. Bu arkadaşlarımıza maalesef kötü haberi vermek durumundayım. Sevilen dizi yakında aramızda olmayacağı gibi İnternet ortamında da deva etmeyecek. 

İstanbullu Gelin Ne Zaman Final Yapacak? (Kaçıncı Bölümde)

Sevilen dizide artık bazı olaylar durulması ve bir sonuca bağlanmasını beklerken Faruk ile Özgür’ün yanlış anlaşılması ile olaylar daha da işin içinden çıkılmaz bir hal adlı. Süreyya bunun üzerine Faruk ile boşanır mı? Evet Faruk daha önce buna benzer tek gecelik bir ilişkisi olsa da artık yapmayacağını ve buna bir son verdiğini söylemişti.

Özgür ile olan samimiyeti ise dikkatsizliğinden ve Süreyya’nın yanlış anlamasından kaynaklandı. Dizinin adına yakışır bir final ile her olayı sonuçlandırıp, veda edeceklerini düşünüyorum. Üç kardeş de aileleri ile arasını bir bir düzeltmeye ve yeniden bir araya gelmeye başlamışken, Faruk ile Süreyya arasında çıkan Özgür krizi ile boşanarak son vermek, bu diziye yakışmayacağı için, dizi bizlere mutlu bir şekilde veda edecektir. Peki İstanbullu gelin final tarihi ne zaman diye oldukça fazla bilgi kirliliği olduğunu fark ettik.İstanbullu gelin kapak resmi 3

Önüne gelen bir tarih verdiği için bu konuda son ve tek söz söylemek adına İstanbullu gelin final tarihi 31 Mayıs 2019 Cuma günü ekrana  gelecek olan 87. bölüm de bizlere veda edecek. Peki İstanbullu gelin Final de neler olacak diye merak edenlere bir cevabımı olmayacak mı? Elbette onlar için duyduğumuz bazı ufak tüyolar var. 

İstanbullu Gelin Final de Neler Olacak?

  • Faruk İle Süreyya Bir araya gelecekler ve Boşanmayacaklar
  • Tüm aile hep bir arada olmak istese de bir türlü bunu başaramıyorlardı. Final de tüm aile bir arada ve mutlu ayrılacaklar
  • Esma Sultan ise ömrünü çocuklarına adamış ama onları hep kavga içinden görmekten çok yorulmuştu. Artık evlatları hep bir arada olduğunu görünce huzura erecekmiş. 
  • Son sahne özellikle kurgulanmış ve dizinin de adının geçtiği gösterişli bir bitiş planlanıyormuş 

Şimdilik elimizde bilgiler bu yönde. Zamanı geldiğinde final fragmanını da bu sayfaya ekleyeceğimiz için şimdiden son fragmanını eklemek istiyorum. 

İstanbullu Gelin Final Fragmanı (87. Bölüm)

31 Mayıs cuma akşamı ekrana gelecek olan İstanbullu Gelin dizisinin 87. bölüm de neler olacağını kısacık da olsa verecek olan fragmanı zamanı gediğinde ekleyeceğiz. Şimdi sadece güncel fragmanı ekliyorum. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu