İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin Güneş Kimdir? (Ülfet’in Sağ Kolu) Gerçek Adı Ne? Merak Edilenler

İstanbullu Gelin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. İstanbullu Gelin Güneş Köksal kim, nasıl biri, İstanbullu Gelin Güneş’in gerçek adı ne, kaç yaşında gibi aklınıza gelen tüm sorular yazımızda sizlerle.

İstanbullu Gelin Güneş’in Gerçek Adı Ne?

Cuma günlerinin vazgeçilmez dizilerinden olan İstanbullu Gelin oyuncu kadrosunu genişletme çalışmalarına devam ediyor. Tecrübeli oyuncu Meral Çetinkaya dizi için imaj değişikliğine gitti. Dizide Boran Ailesinin yıllardır görüşmediği zengin akrabası olarak diziye katılan Ülfet Kavaklı, Boranların evinde yeni fırtınaların sebeplerinden biri olacak.

Güneş Köksal ise Meral Çetinkaya’nın canlandıracağı Ülfet Kavaklı karakterinin en büyük sırdaşı ve en yakını. Tüm işlerinde Ülfet’in yanında olan sağ kolu konumundaki Güneş Köksal gerçek adı ise Nihal Yalçın.

Başarılı oyuncu Nihal Yalçın, 1981 doğumlu. Kültür başkentimiz olan İstanbul’da dünyaya gözlerini açan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. Bahçeşehir Üniversitesinde oyunculuk üzerine yüksek lisans da yapmış olan oyuncu uzun süre bir doğaçlama gösterisi olan Kurusıkı ile sahnelere geldi.

Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? filminde Zeynp Bacı karakteri ile büyük beğeni alan Yalçın daha sonra sevilen sinema filmi Ay Lav Yu’da Rukiye ile kariyerine bir yeni başarı hikayesini daha eklemiş oldu. Avrupa Yakası’nın Meryem’i olarak seyirci önüne çıkan oyuncu Yalan Dünya adlı dizide canlandırdığı Açılay karakteri ile fenomen oldu. İki sezon bu dizide rol alan oyuncu Okan Bayülgen’in Disko Kralı programındaki oyunculuğu ile geniş seven kitlelerine ulaştı. Nahide Ekengil, Ayla Tanyürek, Fahriye Soykır, Şahane Çancı tiplemelerine hayat vermiştir.istanbullu gelin nihal yalçın resmi Sesi de güzel olan oyuncu pek çok şarkıyı seslendirmiştir. Kısaca Nihal Yalçın’ın beş parmağında on marifet. Sesi güzel, oyunculuğu harika. Eminiz ki İstanbullu Gelin dizisinde de oyunculuğu ile akıllarda kalacak bir oyuncu. Yer aldığı diğer yapımlar; Şöhret Okulu, Kurtlar Vadisi Pusu, Kış Masalı, Güldünya, Hayatın Tuzu, Cümbür Cemaat Aile, Kurtuluş Son Durak, Berlin Kaplanı, Yeraltı, Araf, Beş Kardeş, Yol Ayrımı… 37 yaşında olan oyuncu 1, 66 cm boyunda ve 60 kg ağırlığında. Koç burcu.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu