İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin Mert Kim? Başarılı Oyuncu İstanbullu Gelin’de!

Bu sezon final yapacağı netleşen İstanbullu Gelin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı. İstanbullu Gelin Mert karakteriyle diziye dahil olan oyuncu hakkında merak edilen detaylar yazımızda siz takipçilerimizle.

Star Tv ekranlarında her Cuma ekranlara gelen ve bu sezon final yapacak olan İstanbullu Gelin dizisine Mert karakteri dahil olacak.

Adem’in eşi Dilara ile yaşadığı sıkıntıların biri biterken diğeri başlayınca Dilara’yı hep üzgün halde gören seyirci Dilara’nın yeni partneri olacak olan Mert hakkında neler söyleyecek şimdiden merak konusu.

Dilara ile sevgili olacağı konuşulan Mert karakterine hayat veren karizmatik oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

İstanbullu Gelin Mert’in Gerçek Adı Yaşı Daha Önce Oynadığı Diziler

İstanbullu Gelin dizisinde Mert karakterine hayat verecek olan oyuncu Anıl İlter. Son olarak “Bir Mucize Olsun” dizisinde Yağız karakterine hayat veren oyuncu hakkında detaylara geçelim. Ocak 1980, İzmit doğumlu olan oyuncu Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur.bir mucize olsun anıl ilter resmiÜniversitede iken bir sunum yapmasıyla beraber sunuculuk hoşuna gitmiş ve bu yönde eğitim almaya karar vermiştir. Kuşdili Oyunculuk Merkezi’nden oyunculuk üzerine eğitim alan oyuncu 2008 senesinde “Ölümsüz Kahramanlar” adlı dizi ile kamera önüne geçmiştir. Bu dizide Süleyman karakterine hayat veren oyuncu Ece adlı dizide Oğuz karakterini canlandırmıştır.

“Gece Gündüz” adlı dizide Serdar olarak karşımıza çıkan oyuncu, “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı dizide üç sezon rol almıştır. Bu dizide Serdar karakteri ile beğeni almayı başaran oyuncu, “Kahireli Palas”, “Kızıl Elma”, “Üç Arkadaş”, “Ece” adlı dizilerde rol almıştır. 2015 yılında “Kara Ekmek” adlı dizide iki sezon Ali karakterine hayat veren oyuncu, “Köstebekgiller”, “Nane ile Limon”, “Bir Avuç Deniz” adlı sinema filmlerinde rol almıştır.

“İlişki Durumu: Evli” dizisinde Erkut karakterine hayat veren oyuncu, “Şahane Damat” dizisinde de Engin karakterine hayat vermiştir. En son rol aldığı dizilerden biri ise “Türk Malı” dizisidir. Bu dizide Onur karakterine hayat vermiştir. Oyunculuk dışında sunuculuk konusunda da oldukça tecrübeli olan İlter, pek çok reklam filminde de rol almıştır. En son “Bir Mucize Olsun” dizisinde rol almıştır. 

Anıl İlter İstanbullu Gelin Mert Rolüyle Sizlerle!

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu