İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin Okan Kimdir? Faruk’un Arkadaşı Okan Korkmaz’ı Kim Canlandırıyor?

Yeni sezona bomba gibi hazırlanan İstanbullu Gelin oyuncu kadrosuna yeni isim dahil oldu. İstanbullu gelin Okan kim olduğunu ve Okan’ın gerçek adının ne olduğunu bu yazımızda sizlere aktarmaya çalışacağız.

İstanbullu Gelin Okan Kim? 

Q3 medyanın yapımcılığını yaptığı, Zeynep Günay Tan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu baş rollerinde Özcan deniz ile Aslı Enver’in yer aldığı İstanbullu Gelin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oldu. Bu isimi ve oynayacağı karakteri sizlere tanıtmadan evvel gelecek sezonda bizleri neler beklediğini kısaca açıklayalım. Boranlar her şeyini kaybetmiş ancak birbirine daha sıkı bağlı olan bir aile olarak karşımıza çıkacak Esma sultanın çok sevdiği konağı ise Adem satın alacak. Ancak Adem’in yanında kimse olmayacak.

Adem’in yaptıklarını öğrenen Dilara da onun bu yaptıklarını kabullenemeyip onu terk edecek. Boranlar suçsuz olduğunu kanıtlayıp Fikret’in de hapishaneden çıkması ile her şeye sıfırdan başlayacak tekrar eski günlerine gelmeler için çabalayacaklar. Süreyya’nın yeni bebeği Yaz,  İpek’in bebekleri ve yakın dostları onlara böyle bir zamanda bir umut ışığı olacaktır. Esma sultan son bölümde bayılmıştı. Ancak ölmeyeceğini ama sağlık yönünden sıkıntılar çekeceğini düşünmekteyiz.

Olaylar tam da bu yönde gelişirken  İstanbullu Gelin Okan diziye Faruk’un eski dostu  ve zamanında Faruk’a iş kurması konusunda tüm imkanlarını seferber eden arkadaşı  olarak diziye dahil oldu. Faruk’un bozuk olan iş hayatında kendisine oldukça yardımcı olacak ve önemli bir karakter haline gelecek. İstanbullu Gelin Okan karakterini kim canlandırıyor? Bu sorunun cevabı alt paragrafta sizleri bekliyor.

İstanbullu Gelin Okan’ın Gerçek Adı Ne veya İsmi Ne?

İstanbullu Gelin dizisinin 54. bölümde diziye dahil olacak olan ve Faruk’un eski arkadaşı Okan olarak canlandıran oyuncunun adı Kaan Çakır‘dır. Şubat 1977 yılında kültür başkentimiz olan İstanbul’da hayata gözlerini açan oyuncu kova burcudur. Oyunculuk üzerine “İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro” alanından başarı ile mezun olmuştur. Kaan Çakır (İstanbullu Gelin Okan & Diriliş Ertuğrul Ögeday)Tiyatro oyunlarından sonra ilk kez kamera karşısına 1993 yılında “Hastane” dizisi ile bu sektöre giriş yapmıştır. Oyuncu dikkatleri üzerine toplaması dönemin popüler dizilerinden olan “Kara Melek” adlı dizide Ertan karakteri ile 4 sezon oynamış ardında 1999 yılında yine dönemin popüler dizilerinden olan “Yılan Hikayesi” dizisinde “Kosta” karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Ardından bir çok projede yer almayı başardı. Son zamanlarda “Böyle Bitmesin” dizisinde “Latif” karakteri ile iki sezon oynadı. Mehmet dizisine dahil olmadan son olarak oynadığı dizi 2016 yılında “Bodrum Masalı” dizisi olurken son oynadığı sinema filmi ise 2018 yılında “Dört Köşeli Üçgen” filminde rol aldı.  En son diriliş Ogeday olarak karşımıza çıkan Kaan Çakır’ı bu sezon İstanbullu Gelin Okan Olarak izleyeceğiz. Diriliş Ertuğrul dizisindeki Ogeday’ı nasıl oynadığını görmeyenler veya hatırlamak isteyenler için Videoyu izleyebilirler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu