İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin Özgür (Faruk’un Asistanı) Kim? Gerçek Adı Ne? Yaşı Daha Önce Oynadığı Diziler

İstanbullu Gelin 64. bölümünde diziye dahil olan bir karakter olan Özgür hakkında merak edilen tüm detayları İstanbullu Gelin Özgür kimdir, İstanbullu Gelin Özgür’ün gerçek adı, yaşı daha önce rol adlığı tüm yapımlar yazımızın devamında siz değerli takipçilerimizi bekliyor. 

İstanbullu Gelin Özgür Kim?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi İstanbullu Gelin dizisinde yeni bir karakter dahil oldu: Özgür. Adını duyduğumuzda hemen aklımıza bir erkek gelse de ortak kullanılan Özgür ismi dizide farklı kıskançlıklara neden olacak.

Boranlar tıpkı eski günlerde olduğu gibi bir beraber hareket edeceği günlere dönerken şirkette işin başına geçen Faruk’un bir de işlerinde yardımcı olması için asistana ihtiyacı vardır. Özgür adında çok iyi bir asistandan bahsedilir. Faruk da kabul eder.

Tanıtım günü geldiğinde herkesi en çok da Süreyya’yı şok eden şey Özgür’ün bir kız hatta güzel bir kız olmasıdır. Faruk ile el sıkıştığını izlerken bir taraftan da Özgür’ün ateşli olduğu hakkında yorum yapanlara sinir olur. Belli ki Süreyya Faruk’u Özgür’den kıskanacak. Bu kıskançlık bakalım diziye nasıl bir tat katacak. Hep birlikte izleyeceğiz. [pembebuton]İstanbullu Gelin Sedef kimdir[/pembebuton] için tıklayınız.

İstanbullu Gelin Faruk’un asistanı Özgür karakterine hayat veren oyuncu Elif Su Sapandır. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan Klavye Delikanlıları adlı dizide Hiko Dayı’nın kızına hayat vermiştir.istanbullu gelin özgür kim elif su sapan resmiElif Su Sapan kimdir kaç yaşındadır gibi soruların cevaplarıyla yazımıza devam edecek olursak; güzel oyuncu, 7 Eylül 1993 tarihinde nüfusu ile meşhur olan İstanbul’un Kadıköy ilçesinde dünyaya gelmiştir. 1,67 boyunda 54 kilo olan güzel oyuncu, Kadıköy Lisesi mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitim alan Elif Su Sapan, edebiyat, yüzme ve baleye de oldukça ilgilidir.eylül su sapan resmi 5

2011 senesinde “Pis Yedili” adlı dizi ile kamera karşısına geçen oyuncu, daha önce “Ammar”, “Beş Kardeş”, “Nadide Hayat”, “İnadına Aşk”, “Tatlı İntikam”, “4 Köşe” adlı yapımlarda yer almıştır. “Kırgın Çiçekler” dizisinde ve “Damat Takımı” adlı sinema filminde rol alan oyuncu “Klavye Delikanlıları”nda da oyunculuğu ile adından söz ettirmiş olan güzel oyuncunun son olarak rol aldığı “Klavye Delikanlıları” dizisinden bir kesitle sizlere veda ediyoruz.

Elif Su Sapan İstanbullu Gelin Özgür Kim Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu