İstanbullu Gelin Setinde Şok! Özcan Deniz Hastaneye Kaldırıldı

Med yapımın yapımcılığını üstlendiği Ali Aydı’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Zeynep Günay Tan ile Zeynep Koloş’un olduğu İstanbullu Gelin çekimleri hızla devam ediyor. 

Özcan Deniz Acil’e Kaldırıldı

İstanbullu Gelin adlı dizi her Cuma seyirciyi ekranlara kilitlemeyi başarabilen nadide dizilerimizden bir tanesidir. Dizinin tumasında Özcan Deniz’in varlığı da önemli bir rol oynamaktadır. Özcan Deniz Müzik sektöründen dizi sektörüne dahil olmuş ama bir çok oyuncudan da daha iyi işinin hakkını vermekte, oynadığı role kendisini adapte edip seyirciyi inandırmayı başarabilen bir oyunculuk sergilemektedir. İstanbullu Gelin adlı dizi Her hafta yeni bölümü yetiştirebilmesi için yüksek tempoda çekimlerine devam etmektedir.

 

Özcan Deniz de bu yüksek tempoda vücudu daha fazla kaldıramayıp geçtiğimiz saatlerde Özel bir hastanenin aciline kaldırılmıştır. Özcan Deniz’in abisi Ercan bey, Ünlü sanatçı ve oyuncu Özcan’ın ciddi bir durumu olmadığını yoğun tempoya bağlı yüksek tansiyonu olduğunu sevenlerine duyurmuştur.  Abi Ercan, Özcan beyin daha öncede aynı konu ile alakalı hastanede tetkikler yaptırdığını genel kanının dizideki çalışma temposu yüksek tansiyonu tetiklediği konusunda doktorların genel kanısı olduğunu söyledi. İstanbullu Gelin 6 Ekim Özeti ve Fragmanı için Lütfen TIKLAYINIZ

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın