İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin Sezon Finalinde Neler Yaşandı İstanbullu Gelin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak


Star Tv’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin yeni sezon ne zaman başlayacak? İstanbullu Gelin sezon finalinde neler oldu? İstanbullu Gelin ne zaman yayınlanacak? Bu surlara cevap bulmaya çalışacağız.

İstanbullu Gelin Sezon Finalinde Neler Oldu? 8 Haziran 2018

İstanbullu Gelin yeni sezon ile ilgili bilgi aktarmadan evvel İstanbullu gelin sezon finalinde yaşananları an ve an anlatalım. Hadi buyurun 2017- 2018 sezon finalinde neler olduğuna bakalım. Boran jet uçaklarından birinde uyuşturucu bulunduğu gerekçesiyle polisler konağa gelip boran jetten sorumlu olan Fikret’i götürürler. Faruk ve Osman da onların arkasından karakola gider. Konaktaki herkes bu olaya inanamaz ve çok üzülür. Bu haber tüm şehre yayılır ve tüm gazeteciler emniyetin önünde, Faruk beyin bir açıklama yapmasını ister. Konaktakiler televizyonda Faruk’un konuşmasını görünce yıkılırlar. İpek, baygınlık geçirir ve sonrasında bu işi Adem’in yaptığını söyler. Esma sultan ise bu haber üzerine olayı araştırması için Faruk’u uyarsa da Faruk, Adem’in suçlu olabileceğini düşünmediğini söyler. Garip bey de olayı duyunca hemen şirkette gelerek yardımcı olmaya çalışır. Akif, Halim beyin de bu komplo işini yapabileceğini düşünür. Faruk ise ilk şüphelendiği kişi Gözde olur ve hemen onun yanına giderek ondan hesap sorar. Şirketteki çalışanlar son olaydan şirketi nasıl kurtaracaklarını düşüp gece soluk almadan çalışırlar. Konakta da durum aynıdır. Herkes geceyi uykusuz geçirir.

Boran Jet’in borsa değerleri ise aşırı derecede düşer. Gazeteciler ise konağın kapısında bir açıklama yapılması için beklerler. Adem, Fikret’i nezarethanede ziyaret edip, yardımcı olmak istediğini söyler. Hedef şaşırtarak bu işin Halim tarafından yapılabileceğini söyler. Bu konuda da Faruk’u suçlar. Kendisinin yardımcı olmak istediğini söyler. Fikret ise onun bu sözlerine inanır. Faruk ise gazetecilere bu olayın komplo olduğunu ve en kısa sürede çözeceklerini söyler. Fikret mahkemeye çıkar ve tutuklu yargılanmasına karar verilir. Fikret, bu işi Halim’in yaptığını söyleyerek Faruk’u suçlar. İpek, Fikret’e Adem’in yaptığını söylese de onu inandıramaz. Mahkeme de bütün bu kargaşa içinde Süreyya fenalaşır. Apar topar hastaneye götürürler ve bebeğini kaybetme riski ile karşılaşır. Hemen doğum için ameliyata alırlar. İpek konağa gelerek Fikret’in tutuklu yargılanacağını, Süreyya’nın ise kanaması olduğu için hastaneye gittiğini söyler. Esma sultan ise haberi duyar duymaz hastaneye gelir. Süreyya’nın doktoru ile görüşür. Doktor, Süreyya’nın iyi olduğunu ancak bebeğin oksijensiz kaldığı için küveze alındığını ve bebekte bir problem olup olmadığını sonradan anlaşılacağını söyler.

Süreyya doğum sonrası uyanır uyanmaz bebeğini görmek ister. Onun küvez de olduğunu öğrenince çok üzülür. İpek bu sırada Adem’in yanına gelerek bu işi onun yaptığını söyler ve onu suçlayarak tehdit eder. Adem  de kendini savunur ve bir ilgisi olmadığını söyler. Esma sultan ise Süreyya’yı hastanede ziyaret ederek ona moral verir. Adem ve Gözde yaptıklarının keyfini çıkarırken, Boranlar sıkıntılarla boğuşur. Dilara ise hamile olduğunu öğrenir. Bu sırada Süreyya, bebeği küvezden çıkar ve bebeğine kavuşur. Ona yaz ismini verir. Bebeğin hastaneden çıkması şerefine konakta lokmalar yapılıp dağıtılır. Bebek konaktaki herkes tarafından büyük coşkuyla karşılanır. Faruk olaydan boran jet sorumlu tutulduğu için Fikret’i çıkaramayacaklarını ve Boran Jet’in hisselerinin düştüğünü ve borçları ödeyecek güçlerinin olmadığını söyler.

İstanbullu gelin kapak resmi 3

Faruk, eldeki var olan her şeyi satıp borçları ancak ödeyebileceklerini söyler. Bunları duyan Esma hanım ise resmen yıkılır. Dilara, Adem’e hamile olduğunu söyleyince Adem bu habere çok sevinir. Konak dahil her şeyi satmaktan başka çözüm bulamayan Faruk, konaktaki çalışanların bile paralarını ödeyemeyeceğini söyler. İpek, Adem’in peşine tuttuğu adam sayesinde Adem ve Gözde’nin resimlerini ele geçirir. İpek resimleri Faruk ve Esma sultana gösterir. Faruk sinirli bir şekilde soluğu Adem’in evinde alır. Gözde ile olan resimleri fırlatarak onun yalancı ve iki yüzlü olmakla suçlar. Ona ait belgeler karşılığında kardeşini özgür kalmasını ister. Bu olayda ipek’in ailesi de çok etkilenir onlar da maddi olarak büyük kayıp verirler. İpek’in annesi ve babası büyük bir gürültüyle konağa gelir ve onları suçlar. Bütün bu kargaşa ya dayanamayan Esma sultan bayılır.  İstanbullu gelin sezon finalinde bu olaylar oldu.

İstanbullu Gelin Yeni Sezon Ne zaman Başlayacak? (İstanbullu Gelin 54. Bölüm Başlama Tarihi)

İstanbullu Gelin 2017-2018 sezonuna 8 haziran Cuma günü ara verdi. Geride bir çok soru işareti ile ara verdi. Sezon içerisinde İstanbullu Gelin için sezon finali değil büyük final vereceğini ve ekranlara veda edeceğini konuşulmuştu ama söylentiler doğru çıkmadı ve sezon finali verdi. İstanbullu Gelin 54. bölüm yani yeni sezon ne zaman başlayacak? Esma sultan ölecek mi? Fikret ceza evinden çıkacak mı? Adem bu olaylardan nasıl yırtacak. Şimdilik bu sorular cevapsız kaldı ve yeni sezon ilk bölümünde bu sorulara cevap bulacağız. Star TV İstanbullu Gelin 54. bölümü yani İstanbullu gelin yeni sezonu 21 Eylül Cuma günü başlamasını bekliyoruz. 

İstanbullu Gelin 54. Bölüm Yeni Sezonda Olmasını Beklediğimiz Olaylar

Gelecek sezonda Boranlar her şeyini kaybetmiş ancak birbirine daha sıkı bağlı olan bir aile olarak karşımıza çıkacak. Esma sultanın çok sevdiği konağı ise Adem satın alacak. Ancak Adem’in yanında kimse olmayacak. Adem’in yaptıklarını öğrenen Dilara da onun bu yaptıklarını kabullenemeyip onu terk edecek. Boranlar suçsuz olduğunu kanıtlayıp Fikret’in de hapishaneden çıkması ile her şeye sıfırdan başlayacak tekrar eski günlerine gelmeler için çabalayacaklar. Süreyya’nın yeni bebeği Yaz,  İpek’in bebekleri ve yakın dostları onlara böyle bir zamanda bir umut ışığı olacaktır. Esma sultan son bölümde bayılmıştı. Ancak ölmeyeceğini ama sağlık yönünden sıkıntılar çekeceğini düşünmekteyiz. İstanbullu gelin 54. bölüm fragmanı çıktığında bu olayları daha net analiz edeceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu