İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin Yeni Sezon (17. Bölüm) Bölüm Yayın Tarihi Kesinleşti


Med yapımın yapımcılığını üstlendiği Ali Aydı’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise zeynep Günay Tan ile Zeynep Koloş bulunan İstanbullu Gelin adlı dizinin 2017-2018 yılı yeni sezonu (17. Bölüm) tarihi, hangi kanal da hangi saatte yayınlanacağını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

istanbullu gelin resmi

İstanbullu Gelin Sezon Finalinde Neler Olmuştu

Faruk Süreyya’dan sakladığı sırrı artık rahatsız etmekte ve bir yolunu bulup anlatmak istemiş Süreyyya anlatmadan durumu annesine anlatan anlatır ama bu konuşma anne oğul arası da geçse de bütün konuşmayı Senem de duyar. Bu duydukları Senem de resmen şok etkisi yapmıştır.

Süreyya ise evde Faruk ile begüm’ün çok samimi fotoğrafını bulur. Süreyya hep güvendiği canım dediği Fatih’in  böyle bir şey yaptığı önceleri inanmak istemez. Çünkü Süreyya Fatih’e  toz konduramamaktadır. Ama gerçek Süreyya’yı yıkar. İstanbullu Gelin  Sezon finalini 16 Haziran Cuma akşamı yayınlanmış ve yaz tatiline girmişti.

istanbullu gelin resmi 1

İstanbullu Gelin adlı dizi yeni sezon çekimleri için Çek Cumhuriyeti’nin merkezi yani başkenti Prag’a yapıldı. Prag’ın tarihi mekanlarında yapılan çekimler çok başarılı geçtiği aldığımız haberler arasında. İstanbullu Gelin adlı dizi yine Star tv ekranlarında olacak. Pazarlama strateji ile doğru zaman ve gün seçimleri de tamamlanan İstanbullu Gelin adlı dizi 22 Eylül Cuma Akşamı saat:20:00 Star tv ekranlarında seyirci ile buluşacaklar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu