Oyuncu Kadrosu

İyi Aile Babası Ayfer Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

İyi Aile Babası Ayfer kimdir, İyi Aile Babası Ayfer gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularınızın yanıtları yazımızda sizlerle!

Kanal D ekranlarında çok yakında başlayacak olan iddialı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken İyi Aile Babası dizisinde Ayfer dizinin ana karakterlerinden biri olarak seyirciyle buluşacak.iyi aile babasi ayfer resmi Peki İyi Aile Babası Ayfer rolüyle izleyeceğimiz oyuncu kimdir işte yanıtı!

İyi Aile Babası Ayfer Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Bahar Süer İyi Aile Babası Ayfer rolüne hayat vermektedir. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Gençliğim Eyvah” dizisinde Suzan rolüne hayat vermiştir.

13 Şubat 1985 yılında Ankara ilimiz de dünyaya gelmiştir.  2012 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünü başarı ile tamamladıktan sonra tiyatro sahnelerin de boy göstermeye başlamıştır.bahar suer resmi

Lisans eğitimi olarak ayrıca oyunculuk bölümünü okumadan önce Gazi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur.bahar suer kimdir resmi

İlk defa kamera karşısına 2012 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Avrupa Avrupa isimli dizide Nezahat karakteri ile sektöre adım atmıştır.

Her oyuncunun ülke çapında tanınmasına etki eden ya bir diz ya bir film yada bir reklam sayesinde parladığını görüyoruz.

Bahar Süer’in de yıldızının parlamasına etki eden en önemli yapım ise 2014 yılında “Seksenler” isimli dizide 3 sezon boyunca Emel karakterini canlandırması sayesinde tanınan bir oyuncu olmuştur.

“Şampiyon” dizisinde Mücella karakterine hayat vermiş olan oyuncu “Gençliğim Eyvah” dizisinde Veysi’nin eşi Suzan karakterine hayat vermiştir. İyi Aile Babası dizisinde ise Ayfer rolüne hayat vermektedir.  

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu