Oyuncu Kadrosu

İyi Günde Kötü Günde Aslıhan Kimdir? Melisa’nın Annesi

İyi Günde Kötü Günde Aslıhan kimdir, Melisa’nın annesi olan Aslıhan karakterine hayat veren oyuncu kim, hangi dizide oynadı, işte merak edilenlerin yanıtları!

12 Eylül 2020 Cumartesi günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan İyi Günde Kötü Günde dizisinde Aslıhan, Melisa’nın annesidir. Zengin bir ailede yetişen Aslıhan Hanım, kadınların kendi ayakları üzerinde durmasını destekleyen biri. İşte tam da bu nedenle genelde kadın çalışanların ön planda olmasını istiyor.

“Bence bir kadının ayakları üzerinde durması için erkeklere ihtiyacı yok. Mutlu olmak için de öyle. Bunu düşünen biri daha var yanımda. Leyla. Kızımın düğünü de ona emanet ve ona çok güveniyorum.” Star Tv – Q3 Medya

iyi gunde kotu gunde aslihan resmiŞu sözleriyle de bu düşüncesini dile getiren Aslıhan Hanım Leyla’nın kim olduğunu bilmeden düğünü organize etmesini istemiştir.

İyi Günde Kötü Günde Aslıhan Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Şenay Gürler İyi Günde Kötü Günde Aslıhan karakteriyle seyirciyle olacak.  28 Haziran 1966 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Sinema Bölümü mezunudur. “Kaçak Gelinler” dizisinde Seniha Sultan karakterine hayat vermiştir. “Çukur” dizisinde Meliha karakteriyle hafızalara yer etmiştir.senay gurler resmi

Son olarak “Çukur” dizisinde Meliha karakterine hayat vermiş olan oyuncu, “Şahsiyet”, “İçerde”, “Kış Güneşi”, “Görüş Günü Kadınları”, “Haya devam Ediyor”, “Kolej Günlüğü”, “Küçük Sırlar”, “Acemi Cadı” gibi dizilerde rol almıştır. “Kasap havası”, “Mucize”, “Çinliler Geliyor”, “İlk Aşk”, “Döngel Karhanesi”, “Korkuyorum Anne” filmlerinde rol almıştır.

Star Tv ekranlarının yeni dizisinde İyi Günde Kötü Günde Aslıhan rolüyle sizlerle olacaktır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu