Oyuncu Kadrosu

İyi Günde Kötü Günde Bülent Kimdir? Yasemin’in Sevgilisi

İyi Günde Kötü Günde Bülent kimdir, gerçek adı ne, hangi dizide rol almıştı sizler için tüm bu soruların yanıtları paylaştık.

Q3 Medya imzalı Star Tv ekranlarının yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde dizisinde Aslıhan’ın eski eşi Bülent karakteri dizinin ana karakterlerinden biri olarak bizlerle olacak.

İyi Günde Kötü Günde Bülent, Yasemin ile sevgilidir. Yasemin’in onunla para için birlikte olduğuna düşünmek dahi istemez.

Aslıhan’dan ayrıldıktan sonra gençleştiğini bile düşünür. İşte İyi Günde Kötü Günde Bülent kimdir sorusunun yanıtı

“Güç ve para. Hayattaki en önemli iki şey. Buna inanmayanlarla dolu etrafım ama ben haklı olduğumu herkese kanıtlayacağım. Ha bu arada Aslıhan’la boşandıktan sonra daha mı bi gençleştim?” İyi Günde Kötü Günde Bülent – Q3 Medya

iyi gunde kotu gunde bulent resmiİyi Günde Kötü Günde Bülent karakteriyle izlediğimiz oyuncu bakın kimmiş.

İyi Günde Kötü Günde Bülent Gerçek Adı Dizileri

Sinan Albayrak İyi Günde Kötü Günde Bülent rolüyle dizide yer almakta. 1973 doğumlu Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan usta oyuncu şu ana kadar elliye yakın dizi ve filmde rol almış, ayrıca rol aldığı tiyatro oyunlarıyla da adından söz ettirmiştir.kalk gidelim ali demir kim sinan albayrak resmi

Son olarak yine TRT 1 dizisi olan “Yalaza” dizisinde İbrahim rolüyle dikkat çeken Albayrak, ayrıca “O Hayat Benim” dizisiyle de hafızalara kazınmıştır. Bu dizide dört sezon boyunca Mehmet Emir karakterini canlandıran Sinan Albayrak, “Küçük Kıyamet”  dizisinde de başarılı bir oyunculuk sergilemiştir.

“Parmaklıklar Ardında” dizisi Tarık İnan; “Kurtlar Vadisi” dizisinde Sadık; “Yılan Hikayesi” dizisinde David; “Kara Melek” dizisinde Mithat rolüyle ekranlara gelen oyuncunun ilk rol aldığı yapım ise “Ferhunde Hanımlar” dizisidir.  Son olarak “Kalk Gidelim” dizisinde Ali Demir karakterine hayat vermiştir.

İyi Günde Kötü Günde dizisinde ise Bülent karakteriyle dikkat çekmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu