Oyuncu Kadrosu

İyi Günde Kötü Günde Arda Kimdir? Yeni Oyuncu

İyi Günde Kötü Günde Arda kimdir? Star Tv ekranlarında yakında başlayacak olan İyi Günde Kötü Günde dizisinde Arda karakteri hakkında merak edilen sizlerle.

Q3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, Barış Erçetin’in yönetmen koltuğunda oturduğu Star Tv ekranlarının yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olmakta.iyi gunde kotu gunde ferit kimdir resmi

Çekimleri Temmuz ayının üçüncü haftası itibariyle başlayacak olan, yeni sezonda ekranlara gelecek olan İyi Günde Kötü Günde dizisinde Arda, Leyla’ya aşıktır. Bu aşkını defalarca itiraf etse de Leyla’nın gözü onda değildir. Arda karakterine  bakın hangi oyuncu hayat verecek!

İyi Günde Kötü Günde Arda Gerçek Adı Bilgileri

İyi Günde Kötü Günde dizisinde Arda karakterine son olarak “Her Yerde Sen” dizisinde Burak karakteriyle dikkat çeken Ali Yağcı hayat verecek. ali yagci resmi

Star Tv’de yayınlanmış olan “Erkenci Kuş” dizisinde Osman karakterine hayat vermiş olan oyuncuyu “Adını Sen Koy” dizisiyle tanınmıştır. Bu dizide Kerem karakterine hayat vermiştir. ali yagci kimdir resmi

Ali Yağcı, 1990 senesinde Balıkesir’de dünyaya gözlerini açmıştır. Gerçek hayatından da yemek yapmaktan hoşlanan oyuncu son rol aldığı dizilerden “Adını Sen Koy” dizisinde de mutfakta bir şeyler yapmaktan hoşlanıyordu, “Erkenci Kuş” dizisinde de kasap olarak seyirciyle buluştu. Mahallenin bıçkın delikanlısı dizinin ana karakterlerinden biri olarak beğeni aldı.

Deniz Erdem, Eric Morris gibi meşhur isimlerden oyunculuk konusunda eğitim alan Yağcı, model olarak da çalışmaktadır. İlk rol aldığı dizi ise “Seviyor Sevmiyor” dizisidir. Bu dizide Meriç karakterini canlandırmış olan oyuncu 2016 senesine geldiğimizde “Umut Apartmanı” adlı sinema filminde adından bir kez daha söz ettirmeyi başarmıştır.

“Adını Sen Koy” dizisinde dizinin en sevilen karakterlerinden Kerem ile gündeme gelen oyuncu diziye sürpriz bir şekilde veda etmiş ve Erkenci Kuş dizisi oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Bu diziden de senaryo gereği ayrılan oyuncunun yer aldığı diğer dizisi “Her Yerde Sen” dizisi oldu. Bu dizide Burak karakterine hayat verecek olan oyuncu İyi Günde Kötü Günde Arda karakteriyle yeniden ekranlarda olacak. 

İyi Günde Kötü Günde Arda Dizileri ve Filmleri

  • İyi Günde Kötü Günde (Arda) – 2020
  • Her Yerde Sen (Burak) – 2019
  • Erkenci Kuş (Osman) – 2018
  • Adını Sen Koy (Kerem) – 2018
  • Umut Apartmanı – 2016
  • Seviyor Sevmiyor (Meriç)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu