Oyuncu Kadrosu

İyi Günde Kötü Günde Leyla Kimdir Netleşti!

İyi Günde Kötü Günde Leyla kimdir? Sarp ile Leyla aşkına şahitlik edeceğimiz İyi Günde Kötü Günde dizisinde Leyla rolü bakın hangi oyuncuya çok yakıştı!

Star Tv’nin yeni sezonda ekranlara gelecek olan dizisi İyi Günde Kötü Günde dizisinde evlilik hayalleri ile yola çıkan bir kızın bir anda değişen hayatı aktarılıyor. Kahkaha dolu anların yaşanacağı dizinin çekimleri önümüzdeki hafta başlarken  karakter detayları da netlik kazandı.iyi gunde kotu gunde leyla resmi

İyi Günde Kötü Günde Leyla karakteri dizinin ana karakterlerinden biri. Düğün organizasyonu üzerine çalışan Leyla, Sarp ile evlenecekken Sarp onu nikah masasında bırakıp gider. Bunu onun yanına bırakmamaya niyetlidir.

Düğün organizasyon şirketinde çalışan güzel bir kız olan Leyla karakterine ise bakın hangi oyuncu hayat verecek.

İyi Günde Kötü Günde Leyla Gerçek Adı Dizileri

Elçin Sangu İyi Günde Kötü Günde Leyla rolüyle ekranlarda olacak. Güzel oyuncu, Ağustos 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. İzmir’in güzel kızı Sangu, Mersin Üniversitesi Opera Bölümü mezunudur. Mezun olduktan sonra oyunculuk konusunda eğitim almıştır. 2011 yılı itibariyle sektöre dahil olan oyuncu ilk olarak “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisi ile seyirci karşısına çıktı.

Jale karakteri oyuncunun canlandırdığı ilk karakter olma açısında oyuncunun kariyerinde önemli bir yere sahiptir. “Aşk Kaç Beden Giyer?” dizisi ile kariyerine devam eden Sangu, bu dizide Nehir rolü ile ekranlara geldi. elcin sangu kimdir resmiBu dizinin ardından “Bir Aşk Hikayesi” dizisinde Eda karakteri ile büyük beğeni aldı. Türk-Ukrayna yapımı “Kurt Seyit ve Şura” dizisinde güzide rolü oyuncunun kariyerinde en önemli rollerden biridir. “Sevdam Alabora” dizisinden sonra Barış Arduç ile birlikte rol aldığı “Kiralık Aşk” dizisi ile tüm dünyanın beğenisini aldı.

İyi Günde Kötü Günde Leyla Dizileri

  • Çarpışma (Zeynep) – 2018 / 2019
  • Yaşayamayanlar (Mia) – 2018
  • Kiralık Aşk (Defne) – 2015 / 2017
  • Kurt Seyit ve Şura (Güzide) – 2014
  • Bir Aşk Hikayesi (Eda) – 2013 / 2014
  • Aşk Kaç Beden Giyer? (Nehir) – 2012
  • Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Jale) – 2010

İyi Günde Kötü Günde Leyla Boyu Kilosu

Güzel oyuncu 1.68 m boyunda ve 59 kg ağırlığındadır.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu