Oyuncu Kadrosu

İyi Günde Kötü Günde Melisa Kimdir? Gerçek Hayatı

İyi Günde Kötü Günde Melisa kimdir, kaç yaşında, güzel oyuncu hangi dizilerde oynadı diye merak edenler bu haber tam size göre!

Star Tv ekranlarında başlayacak olan kadrosunda Ozan Dolunay ve Elçin Sangu’nun olduğu İyi Günde Kötü Günde dizisi 17 Temmuz’da çekimlere başlıyor.iyi gunde kotu gunde melisa resmi

İyi Günde Kötü Günde dizisinde Melisa karakteri ise dizinin en çok merak edilenlerinden biri olmaya aday. Dizinin ana karakterlerinden olan Melisa, bir stil ikonu. Sarp ile evleneceği için çok mutlu.

Havalı halleriyle dikkat çeken Melisa karakterine ise bakın hangi güzel oyuncu hayat verecek.

İyi Günde Kötü Günde Melisa Gerçek Adı Bilgileri

Yasemin Allen İyi Günde Kötü Günde dizisinde Melisa karakterine hayat verecektir. 10 Temmuz 1989 tarihinde Londra’da dünyaya gelmiştir.

Annesi şarkıcı ve oyuncu olan Suna Yıldızoğlu, babası ise Dudley Allen’dır. 2008 yılından beri ekranlarda olan oyuncu özellikle “Su ve Ateş” filmiyle herkes tarafından tanınmıştır.

Asıl adı Yasemin Kay Allen olan güzel oyuncunun Kaan adında da bir kardeşi vardır. Bebekken Türkiye’ye gelmiş ancak 11 yaşına geldiğinde annesiyle birlikte Avustralya’ya yerleşmiştir.yasemin allen resmi

Daha lise öğrencisiyken kısa film çekmeye başlayan yetenekli oyuncu Queensland University’de Sinema Televizyon Bölümünden mezun olmuştur. Bu üniversitede burslu olarak okumuş olan Allen, Türkiye’ye geldiğinde de Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır.

2008 yılında annesi Suna Yıldızoğlu’nun rol aldığı “Elif” dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçmiş ve dizide başrolde oynamıştır. Bu dizi ile tanınan oyuncu “Kavak Yelleri”, “Yerden Yüksek”, “Hayat Devam Ediyor”, “Merhamet” dizilerinde rol almış bu süreçte N11 ve Loreal’ın reklam yüzü olmuştur.

İlk rol aldığı sinema filmi olan “Su ve Ateş” filminde Yağmur rolüyle büyük beğeni alan Allen, “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Defne Sultan karakterine hayat vermiştir. “Şeref Meselesi” dizisinde Sibel rolüyle dikkat çeken oyuncu, “Çi” dizisinde Ece rolüne hayat vermiştir.

İyi Günde Kötü Günde Melisa Annesi Kim?

Annesi de kendi gibi oyuncu olan Suna Yıldızoğlu’dur. Yeşilçam Filmlerinin güzellerinden biri olan Suna Yıldızoğlu’nun kızı Yasemin Allen de kendisi gibi güzelliğiyle büyülemekte.

İyi Günde Kötü Günde Melisa Dizileri

  • Çi (Ece) – 2017
  • 46 Yok Olan (Selin) – 2016
  • Şeref Meselesi (Sibel) – 2014
  • Merhamet (Irmak) – 2013
  • Muhteşem Yüzyıl – 2011 / 2014
  • Yerden Yüksek (Juliette) – 2010
  • Elif (Elif) – 2008

İyi Günde Kötü Günde Melisa Boyu Kilosu

Güzel oyuncunun boyu 1.75 m kilosu ise 54 kg dır.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu