Oyuncu Kadrosu

İyi Günde Kötü Günde Meral Kimdir? Leyla’nın Annesi

İyi Günde Kötü Günde Meral, Leyla’nın annesidir. Peki İyi Günde Kötü Günde Meral karakterine hayat veren usta isim kim, işte oyuncu hakkında merak edilenler!

Star Tv ekranlarında çok yakında başlayacak olan İyi Günde Kötü Günde dizisinde Meral, Elçin Sangu’nun canlandırdığı Leyla’nın annesidir.iyi gunde kotu gunde meral resmi

Nikah masasında damat tarafından terk edilen Leyla’yı baş göz etmeyi kendine görev bilen Meral, kızına uygun olduğunu düşündüğü kişileri bir bir kızıyla görüştürmeye çalışır. Bunlardan biri de Ferit olur.

İyi Günde Kötü Günde Meral Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Derya Alabora İyi Günde Kötü Günde Meral karakteriyle seyirci karşısında olacak. 1959 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, “Masumiyet” filmiyle tanınmakta. Uğur Yücel ile evli olan oyuncu, “Bir Kırık Bebek” adlı sinema filminde rol aldı.derya alabora resmi

“Şaşıfelek Çıkmazı”, “Adem’in Trenleri”, “Pandora’nın Kutusu” gibi yapımlarda rol almış olan Alabora, “Deliha” filminde de rol almıştır.”Acil Aşk Aranıyor” dizisinde Türkan karakterine hayat vermiş olan oyuncu, “İstanbul Sokakları” dizisinde de rol almıştır. Yer aldığı tüm yapımlarda adından söz ettirmeyi başaran oyuncu 2020 yılında da İyi Günde Kötü Günde dizisiyle adından söz ettirecek bir oyuncu.

Yeni sezonda Star Tv’nin merakla beklenen Q3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği İyi Günde Kötü Günde dizisinde Elçin Sangu’nun canlandırdığı Leyla karakterinin annesi Meral rolüne hayat verecek.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu