Oyuncu Kadrosu

İyi Günde Kötü Günde Perihan Kimdir? Sarp’ın Annesi

İyi Günde Kötü Günde Perihan kimdir, İyi Günde Kötü Günde Perihan gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, hem oyuncu hem de karakter hakkında merak edilenler sizlerle!

Star Tv ekranlarının merakla beklenen dizisi İyi Günde Kötü Günde dizisinde Sarp’ın annesi Perihan karakteri dizide en çok konuşacağımız karakterlerden bir tanesi. Perihan’ın en büyük hayali oğlunun Melisa ile evlenmesi. Leyla ile Sarp evlenecek diye ödü kopan Perihan Hanım bakın bu konuda ne diyor:

“Oğlumun mürüvvetini görmek en büyük hayalim ama doğru kişiyle tabi. Ayol neydi o eski kız öyle adını bile hatırlamıyorum bak. Neyse şimdi Melisa var… Sarp da mutlu ben de.” Star Tv – Q3 Medya

iyi gunde kotu gunde perihan resmiSarp’ın annesi olan Perihan rolüne ise bakın kim hayat veriyor!

İyi Günde Kötü Günde Perihan Gerçek Adı Dizileri

Nergis Kumbasar İyi Günde Kötü Günde Perihan karakterine hayat vermektedir. Mayıs 1963, Ankara doğumlu olan oyuncu 1,75 boyunda ve 60 kilo.

TED Ankara Koleji mezunu olan başarılı oyuncu manken çıkışlı oyunculardandır. Manken iken rol aldığı reklam filmleriyle seyircinin dikkatini çeken oyuncu daha sonra oyunculuk ve sunuculuk yapmaya karar vermiştir.nergis kumbasar resmi

1985 senesinde “Dokuzuncu Hariciye Koğuşu” adlı yapımda Nüzret karakterine hayat vererek sektöre adım atan oyuncu, Mehmet Ali Erbil ile evlenmiş ve hemen akabinde de mankenlik kariyerine son vermiştir. Son olarak “Evim Şahane” ekibine katılan oyuncunun Mehmet Ali Erbil ile olan evliliğinden Yasmin adında bir kızı vardır.

“Kiralık Aşk” dizisinde Neriman karakterini canlandıran oyuncu daha önce “Türk Malı”, “Papatyam”, “Acemi Cadı”, “Dokuzuncu Hariciye Koğuşu” gibi dizilerde rol almıştır.”Sardunya Sokağı” ve “Evimin Erkeği” adlı televizyon dizilerinde senaryosunu yazmış olan sanatçı için on parmağında on marifet desek hiç de abartmış olmayız.

Rol Aldığı sinema filmlerinden bazıları ise; “Neva”, “Sevmek ve Ölmek Zamanı”. Bunların dışında “Yeniden Başlasın”, “Burada Laf Çok” adlı programlarda da sunuculuk yapmıştır. Son olarak “Darısı Başımıza” dizisinde rol almıştır.

İyi Günde Kötü Günde dizisinde ise dizinin ana karakterlerinden biri olan Perihan karakterine hayat vermektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu