Oyuncu Kadrosu

İyi Günde Kötü Günde Seda Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

İyi Günde Kötü Günde Seda kimdir, nereli, kaç yaşında, hangi dizide ve filmde rol aldı diyenler bu yazıyı sakın kaçırmayın!

Q3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği bu hafta Cumartesi günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında başlayacak olan İyi Günde Kötü Günde dizisinde yer alan karakterlerden biri de Seda.

Seda, Leyla’nın bir gün olup Sarp’ın karşısına geçip intikam alacağını düşünen biri. Leyla’yı yakından tanıyan Seda onun yapacaklarından da korkmakta.iyi gunde kotu gunde seda resmi

İyi Günde Kötü Günde Seda nasıl biri sorusu ile devam edelim ve Seda’nın şu cümlelerine dikkat edelim:

“Gerçek aşk var mı? Şimdilik buna cevap verecek bir şey yaşamadım. Bunca şahit olduğum mutluluktan ben de bir gün nasibimi alacak mıyım? Bakalım kısmet.” Star Tv – Q3 Medya

Kısaca Seda, İyi Günde Kötü Günde dizisinde gerçek aşka inanmak isteyen bir genç kız olarak karşımıza çıkacak. İyi Günde Kötü Günde Seda rolüyle karşımızda olacak oyuncu ise bakın kim!

İyi Günde Kötü Günde Seda Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Deniz Işın İyi Günde Kötü Günde Seda rolüyle dizide yer alacak. 27 yaşında olan güzel oyuncu, İzmirlidir. Sosyal medyayı çok iyi kullanan ve scorpun en meşhur isimlerinden biri haline gelmeyi başaran Deniz Işın, Icon Talent’a bağlı olarak çalışmaktadır. 

deniz isin resmi

Ege Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu olan Işın yüksek lisans yapmaktadır. Canlandırma konusunda oldukça başarılı halleriyle dikkat çeken güzel oyuncunun hızlı konuşma konusundaki becerisi de seyirciden tam not alıyor. 

“Coca Cola” ve “Gratis” reklam filmlerinde rol almış olan oyuncu “Her Yerde Sen” dizisinde Merve karakterine hayat vermiştir. İyi Günde Kötü Günde Seda rolüyle yeniden seyirci karşısında olacaktır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu