Haberler

Jackie Chan Korona Virüsünden Karantinada!

Şok şok şok! Korona virüsü dünyada pek çok ülkede vuku bulmaya devam ederken bomba bir haberle karşınızdayız. Korona virüs nedeniyle ünlü oyuncu Jackie Chan karantinada haberi gündemde!

Çinli bir aktör ismi söyle dense ilk aklımıza gelen isimdir Jackie Chan. İstanbul’da film çekimleriyle adından söz ettirmiş olan Chan, bu günlerde başka bir nedenle gündemde. İran, Japonya, Fransa, İtalya, Mısır derken tüm dünyaya adım adım ilerleyen korona virüs nedeniyle Jackie Chan’ın de karantina altında olduğu iddia edildi.

Oyuncunun sağlık durumu hakkında detaylar saklanırken oyuncunun korona virüsün tedavisini bulana da büyük bir ödül vadettiği de öğrenildi.

Rusya-Çin ortaklığı ile bir tedavi bulundu fısıltı haberleri olsa da henüz bu tedavinin sonuçları netleşmediğinden halen tedavi arayışı sürmekte.

Jackie Chan Kimdir? Kaç Yaşında?

1954 yılında Hong Kong’da dünyaya gelmiştir. Babası bir çiftçidir. İlkokulda bu çocuk çok başarısız denilince okulu yarıda bırakmıştır.jackie chan resmi

Babası 1960 senesinde Avustralya’ya göç etmiştir. Ailesi onu China Drama Academy adlı oyunculuk okuluna yatılı olarak vermiştir. Burada özellikle dövüş sanatları konusunda kendini yetiştiren oyuncu Seven Little Fortunes’u arkadaşlarıyla kurmuştur.

8 yaşında adım attığı sektörde pek çok filmde rol aldı ve dünyaca tanındı. “Snake in the Eagle’s Shadow”, “Drunken Master”, “The Forbiden Kingdom”, “The Myth” adlı filmlerde rol aldı. Filmlerinde asla dublör kullanmayan oyuncu Tayvanlı Lin Feng-Jiao ile evlendi.

Eşi de kendi gibi oyuncu olan Chan’in Jaycee Chan adlı bir oğlu vardır. Chan, tüm servetini yardım kuruluşlarına bırakırken oğlunun kendi emeğiyle istediği kadar para kazanacağını söyledi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu