Zuhal Topal'la Sofrada

Jemal Taganova Kimdir? (Zuhal Topal’la Sofrada 23 Ocak Yarışmacısı)

Jemal Taganova; 23 Ocak Perşembe günü Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada programının 324. bölümünde yarıştı. Hakaretli ve enerjik olmasının yanı sıra isminin Jemal olması nedeni ile programda oldukça konuşuldu. 

Ülkemizde Cemal isminin erkeklere verildiğini ama Türkmenistan da Jemal ismi bayanlara verildiğini açıklayan Zuhal Topla’la Sofrada 23 Ocak Perşembe yarışmacısı Jemal hakkında merak edilen tüm soruların cevapları alt kısımda sizleri bekliyor. Jemal Taganova - Zuhal Topal'la Sofrada 23 Ocak Perşembe Yarışmacısı

Zuhal Topal’la Sofrada Jemal Taganova şu an 3 aylık nişanlı ve 10 yıldır Türkiye de ikamet etmektedir. Şimdiden kendisini Trabzonlu olarak tanıtan Jemal ile müstakbel nişanlısı Ali bey ile mutluluklar dileriz. 

20 Ocak Pazartesi – 24 Ocak Cuma 2020 haftasında yarışan ve büyük ödülü almak için yarışan yarışmacılardan bir tanesi olan ve 23 Ocak Perşembe günü yarışan, Jemal Taganova hakkında merak edilen soruların cevapları, hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

Jemal Taganova Kim?

Zuhal Topal'la Sofrada Jemal Taganova - 23 Ocak Perşembe Yarışmacısı

  • 10 yıldır Türkiye de
  • Şu an nişanlı
  • 3 ay nişanlı
  • 32 yaşında
  • 1.75 boyunda
  • Aslen Türkmenistanlı
  • Haziran da düğünleri var
  • Nişanlısı ile kampta tanışmış
  • Sağlık ve doküman işleri mezunu

Jemal Taganova; Şu an 32 yaşında ve 10 yıldır Türkiye de yaşadığını açıklamıştır. Türkiye de 10 yıl boyunca iki çocuğun ablalığını yaptığını hem onların derslerine yardım ettiğini hem de yemeklerini yaptığını açıklayan Jemal Taganova, programda 10 yıllık yemek tecrübesini kullanarak elinden geleni yaptı.

Jemal nişanlısı Ali bey ile tanışma hikayesini kısaca şu şekilde anlattı. Kendisi doğa gezilerini ve doğa ile olmayı çok sevdiğini, katıldığı doğa gezisinde Ali beyi gördüğünü ve görür görmez mavi gözlerine ve sarı kirpiklerine aşık olduğunu açıkladı.Zuhal Topal'la Sofrada Jemal Taganova ve Kaynanası Şengül

ali bey ile 2020 Haziran ayında dünya evine girecek olan Jemal, oldukça neşeli ve bir o kadar da hareketli olması nedeni ile dikkatlerimizden kaçmadı. Röportaj esnasında sağlıklı görüntü alma da oldukça zorlandık diyebilirim.

=> Bu arada henüz 3 aydır nişanlı olan ve Haziran ayında evlenecek olan Jemal Taganova’nın yarıştığı gün hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan kaç puan aldığını görmek için [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 23 Ocak Perşembe Puan durumu[/pembebuton] tıklayınız.

Jemal Taganova’ın Resimleri

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Ocak 2020 Çarşamba günü 324. bölümünde yarışan Jemal Taganova’ın resimleri alt  kısımda sizleri bekliyor.

Zuhal Topalla Sofrada Jemal Taganova’nın Videosu

Fox TV ekranlarında 23 Ocak Perşembe günü yarışan ve kendisini nişanlı ve Türkmenistanlı olarak tanıtan Jemal’in yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı