Oyuncu

Jessica May Kimdir? Çağatay Ulusoy’un Partneri Belli Oldu!

Geçtiğimiz günlerde kilolu halleriyle nereden nereye dedirten Çağatay Ulusoy’un Koca Yusuf filmi için bu kiloları aldığı ortaya çıkmıştı. Sevenleri hem filmi hem de oyuncunun partnerini merak etmişti. Son olarak “Yeni Gelin” dizisindeki performansıyla dikkat çeken güzel oyuncu Jessica May bu rol için belirlendi. Peki Jesscia May kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Hangi dizilerde oynadı? İşte oyuncu hakkında detaylar!

Birbirinden iyi işlere imza atan Çağatay Ulusoy’un yeni projesi Koca Yusuf filminde Jessica May ona eşil edecek olan oyuncu olarak basınla paylaşıldı. Jessica May kim gelin detaylara bakalım. Jessica May, Brezilya doğumlu. jessica may kim resmiBrezilya’da bulunan Paranacity’de doğan oyuncunun doğum yılı ise 1993. Biyolojik Bilimler Bölümünü kazansa da hayallerinin peşinden koşmaya kararlı olan May, modellik yapmaya karar verdi.

Jessica May Nereli? Annesi Babası Boyu

Annesi öğretmen olan oyuncunun babası ise çiftçi. Uzun yıllar bir kasabada yaşayan May’in ailesi de Brezilyalı. Bir erkek kardeşi var. Veteninerlik okuyan bir erkek kardeşi olan oyuncu, köpekleri çok seviyor hatta köpek çiftliği kurma hayali var. jessica may resmiGezmeyi, farklı yemekler tatmayı, ata binmeyi, kitap okumayı seven May, 175 cm boyunda ve yay burcu.

Jessica May Oynadığı Diziler

Daha önce Avea reklamında oynamış olan oyuncu, ilk kez “Yeni Gelin” dizisiyle ekranlara gelmiştir. Bu dizide Bella karakterine hayat vermiştir. Oyuncu komedi yapmaya Türkçem yetmez diyerek latife eden oyuncu dram tarzı bir yapımda almayı tercih ettiğini söylüyor. jessica may kimdir resmiBunun sebebini açıklarken ise kültürü iyi tanımak lazım diye açıklıyor. Dil konusunda kendini gerçekten iyi gelirştirmiş olan oyuncu artık Türkçe rüya görüyorum diyerek sevenlerini kahkahaya boğuyor. Oyuncu “Dert bende” adlı filmde rol aldı.

Jessica May Bilinmeyen Yönleriyle! Jessica May Eşi

Sosyal medyadan gelen soruları cevaplayan oyuncu en çok çeyrek altın olgusunu değişik buluyor.

  • En sevdiği şey mıhlama. Hatta 2 günde 10 defa mıhlama yemiş.
  • Ameliyat videoları izlemeyi seviyor.
  • Ajan rolünde oynamayı çok istiyor. Angelia Jolie gibi bir rol istiyor.
  • Kendini sakar ve saf buluyor.

17 yaşında Türkiye’ye gelen oyuncu eşi Hüseyin Bey’e ilk görüşte aşık olmuş.jessica may esi resmi Eşini kendisinin tavladığını da gülerek anlatıyor. eşi Hüseyin Kara kıskanç biri. Jessica May, “Dert Bende” filminde rol gereği Ümit Kantarcılar ile öpüşünce eşini kıskanmış.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu