Dizi Haberi

Kaan Yıldırım Yeni Dizisi İle Çok Konuşulacak!

Kaan Yıldırım Yeni Dizisi hangi dizi olacağı sevenleri tarafından oldukça merak ediliyor. En Son Hekimoğlu dizisinde Mehmet Ali rolüne hayat veren yakışıklı Oyuncu Kaan Yıldırım’ın yeni diziye mi geçti? İşte merak edilen soruların cevapları haberinizin devamında sizleri bekliyor.

17 Aralık 2019 tarihinde Kanal D ekranlarında başlayan ve DR. House dizisinin uyarlaması olarak Hekimoğlu dizisinde yardımcı baş rol olarak dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başaran Kaan Yıldırım, şu sıralar diziden ayrıldığı haberi dizi dünyasına bomba gibi düştü.

Kaan Yıldırım Yeni Dizisi ne görseli
Kaan Yıldırım Yeni Dizisi

Şarkısı Hadise ile adı anılan Kaan Yıldırım yapımcılar tarafından adeta paylaşılmaz oldu. Zaten yetenekli ve yakışıklı olan oyuncu Hadise ile adı anılması ile bir anda dikkatleri de üzerine çekti. Her ne kadar aşk hayatı henüz kameralar önünde olmasa da magazin gündeminden düşmeyen Kaan’ın dizi hayatı ile ilgili çok ciddi bir iddia orta atıldı.

Hekimoğlu Oyuncuları Tam Kadro görmek için tıklayınız.

Kaan Hekimoğlu dizisinden ayrıldığı ve yeni bir dizi ile anlaşma arefesinde olduğu haberi kısa süre önce basına yansıdı. Henüz Kaan bu haberi yalanlamadı. Peki Kaan için hangi dizi ile adı anılıyor. Daha doğrusu ortaya atılan Kaan Yıldırım yeni dizi ile anlaşma yaptı mı? Anlaştıysa adı ne? diye kısa bir araştırma yaptığımızda bazı bilgilere ulaştık.

Kaan Yıldırım Yeni Dizisi Netleşti Mi?

2020-2021 sezonu için kanallar bir bir anlaşma imzalayıp yeni diziler için planlama yapmaya başladığı şu günler de NG medyanın yapımını üstlendiği “Hayaller ve Hayatlar” isimli dizinin baş rolü için Kaan Yıldırım’a teklif gittiği, Kaan ise henüz kararını vermediği bilgisi elimize ulaştı.  NG medya bu dizi için Show TV’nin kapısını çaldığı da gelen bilgiler arsında.

kaan yildirim hekimoglu resmi

Hayaller ve Hayatlar isimli dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ile Yeşim Çıtak’ın kaleme aldığı, yönetmen olduğunda ise Kerem Çakıroğlu’nun yer alacağı konuşuluyor. Baş rol olarak Kaan Yıldırım ile Ebru Cündübeyoğlu’nın isimleri geçiyor.

Hekimoğlu Mehmet Ali hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kaan Yıldırım Yeni Dizisi ile karşımıza çıkması mı? Yoksa Hekimoğlu dizisinde yardımcı boş rolde kalması mı sizce daha mantıklı? yorumlarınız bekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

  1. ADMİN HANIM BIR YANLIŞLIK OLMASIN. EBRU CÜNDÜBEYOĞLU 50sine yakın bir yaşta Kaan Beyle partner olamaz ha annesi olacaksa başrol olarak onu bilemem tabi. Bence Hekimoglunda kalmalıydı. Reytingi olan, sürekliliği yakalayan bir dizi. Zira Kaan Y.’in başrolde oynadığı hiçbir dizi 10 bölümden fazla tutunamadı. Sağlam bir senaryo olmadiktan sonra halkımızın aa bu Hadisenin sevgilisiymis diye oturup dizi izleyeceni zannetmiyorum.. isterse Anjelina Jolinin sevgilisi olsun 😂😂mühim olan senaryoyu tutturmak doğru projede buluşmak ..
    Haksız mıyım 😉😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu