Dizi Haberi

Kaçış 9. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? [Disney+ Kaçış]

Kaçış 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Kaçış 9. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak sorusu şu günlerde oldukça merak edilmekte. 14 Haziran tarihinde Türkiye’de yayın hayatına başlayan, dijital platform Disney+’ın en dikkat çeken dizilerinin arasında zirvede yer alan Kaçış 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak sorusunun cevabı bu haberimiz de sizleri bekliyor.

14 Haziran 2022 tarihinden yayın hayatına başlayan, baş rollerinde Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu’nun yer aldığı gerilim ve aksiyon dolu sahneleri ile izleyici ekran başına kilitlemeyi başaran Kaçı dizisi 3 Ağustos 2022 tarihinden sezon finali yaparak ilk sezonu sonlandırdı.

Kaçış 9. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Kaçış 9. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak
Kaçış 9. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak (Disney Plus Kaçış 2. Sezon)

İlk bölümü ve ilk sezonu 14 Haziran tarihinden başlayan ve her hafta bir bölüm olarka yayınlanan Kaçış dizisi 3 Ağustos 2022 tarihinde sezon finali yaptı. Dizinin hayranları ise Kaçış 9. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak diye merakla beklediler. Yapılan araştırmalar sonucunda Kaçış dizisi 9 bölümü, 26 Ekim 2022 Çarşamba günü ekrana gelecek.

Disney Plus Kaçış 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

3 Ağustos 2022 tarihinden sezon finali yapan kaçış dizisi 2 sezon başlama tarihi de izleyicilerin merak konusu oldu. Alınan bilgi neticesinde Kaçış 2 sezon başlama tarihi 26 Ekim Çarşamba günü ekrana gelecek.

Q3 Medya’nın yapımcılığını yaptığı, baş rollerinde Engin Akyürek ile İrem Helvacıoğlu’nun yer aldığı Kaçış dizisinin ikinci sezon çekimleri Ağustos ayının sonunda başlayacak. Yapılan kurgu ve diğer çakışmaları da göz önüne alındığında Disney Plus Kaçış 2 sezon başlama tarihi 26 Ekim 2022 olması bekleniyor.

Kaçış Dizisi 9 Bölüm

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu