Kadın 10. Bölüm Özeti 26 Aralık Fragmanı #Bahar Kanser Mi?

Özge Özpirinçci’nin fedakar bir anne olan Bahar’a hayat verdiği Kadın dizisi 26 Aralık özeti ve fragmanını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Kadın 26 Aralık Özeti

Kadın 10. bölümde Bahar’ın test sonuçları çıkmıştır. Sonuçlar Bahar’ın kanser olduğunu göstermektedir. Dertler bu kadar üst üste gelir mi dedirten bu durum karşısında Bahar çocukları için dimdik durmak zorunda kalır. Şirin Bahar’ın aklını kaçırmasına neden olacak büyüklükteki hareketlerine devam etmektedir. 

Geçtiğimiz bölümde Bahar mesajları okuyunca sınır krizi geçirir. Çığlıklarına gelen Ceyda çocukları uyutur ve Baharla dertleşir ve orada uyuyakalır. Baharın haline bakan ve işe gitmeyeceğini öğrenen  Arif çocukları okula götürecektir. Bunu duyan Ceyda evine geçer geçmez hemen Berşanı arar. Bahar ise onları yolcu etmektedir. Tesadüf eseri Şirin de Borayı okula götürünce Boradan Nisan ve Dorukun babası olduğunu duyunca meraklanır. Yeliz ise soluğu Baharın yanında alır. Bahar sonunda mesajların gönderildiği numarayı arar. Şirin ise Arifi takip edip sokağa gelmiştir. Telefonu açan Şirin konuşmaz ama arkadaki seslerden dolayı o kadın burda diye koşan Baharı fark eden Şirin hemen saklanır. Saklandığı yer ise Berşanın apartmanıdır.

Berşan tanımadığı için apartmandan çıkarmaya çalışır ama Şirin Bahar orda olduğu için çıkmak istemez. Bahar gidince Berşan’dan da fırça yiyen Şirin ortaya çıkar. Bahar telefondakini bulamaz ve Yeliz tarafından evine götürülür. Şirin ise kursta değişim fikirlere sahip olan bir erkek arkadaşı ile isim vermeden Baharın telefonla rahatsız olduğundan dert yanınca Şirine sen de onu zamansız ara rahatsız et diye fikir verir. Şirin dediğini yapar ve Baharı arar ve konuşmadan arkadaşı ile telefonu dinler. Bahar ise daha da kötü olur. Şirinin arkadaşı buluşma teklif eder. Şirin ise eve geçtiğinde annesine Baharın sevgilisi oldugunu öğrendiğini haber verir. Bahar ise Ceydayı döven Hikmete diklenince Bahar karısını aramayla tehdit eder ve Ceydaya zarar vermemesini söyler.

Hatice ise tesadüf eseri Şirinin tarlabaşına gittiğini öğrenir. Bahar ise basından geçenlerden dolayı herkese karşı dik durur. Şirin ise Arifin karşına geçer ve kiralık aradığını atölye olarak kullanacağı uygun bir yer aradığını söyler ve kendini Melek olarak tanıtır hatta telefon numarasını alır. Annesi Tarlabaşı’na gitme olayını sorunca erkek arkadaşı için orada olduğunu söyleyip adeta Arif’i tarif eder. Bahar ise maaşını kapkaççılara kaptırır ve yaralanır. Aradığı kimse yardımına gelmeyince son çare Arif’i arar. Arif haline acır ve yemek yedirir. Şirin yine arayınca Arif arayan yine o kadın mıydı diye sorar.

Bahar ise onaylar. Hatice ise bu erkek arkadaşı olayını eşine anlatır. Bahar’a kirayı soran Yusuf’a Arif Bahar’ın parayı kendisine verdiğini söyler. Bahar olay sonrasında karakola gitmiştir ve parası bulunduğu haberini hastaneye geldiğinde alır. Kan kanserinden şüphelenen doktorlar testleri yaparlar ve sakın yaralanma diye uyarırlar. 

Kadın 10. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın