Kadın 12 Aralık Özeti 8. Bölüm Fragmanı #Bahar Hasta Mı?

Bennu Yıldırımlar, Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk’un başrol oyuncu kadrosunda yer aldığı Kadın heyecan dolu bölümlerle ekranlara gelmeye devam ediyor. Kadın 12 Aralıkta neler olacak 8. bölüm özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

Kadın 12 Aralıkta Neler Olacak?

Kadın dizisi 12 Aralıkta; Baharın derdi bitmez ki… Bahar bu defa da Berşan ile karşı karşıyadır. Enver ise Şirinin sakladığı gerçekleri bulmak için çabalar. Bahar telefonu alınca videolardan dolayı Şirin ile karşı karşıya gelir. Bir diğer sıkıntı ise Baharın baş dönmelerinin ciddiyetidir. Bahar hastadır ve hastalığı ciddi boyuttadır. Bu durumu bilen bir tek Jale değil Sinandır. Ve Enverin de öğrenmesi ile isler iyice karışır. Enver bu durumu Haticeye söyleyip Bahara iyi davranmasını istese de Haticenin gözü bir tek Şirini görmektedir. Doruk ise bulunur. 

Geçtiğimiz bölümde olanlara bakacak olursak; Hatice iyileşirken Enver telefondaki videoları izler. Şirin ise telefonu bulamayınca iyice telaşlıdır. Enver ise izlediği videolarla kafasında soru işaretleri oluşurken Hatice yine Şirin’in her hatasını alttan almaya devam etmektedir. Bahar ise çocukların kermesine gelecektir ama sadece annelerinin gelecek olmasına üzülürler. Bahar çocukları mutlu etmek için Baba’ları ile dolu mutlu hikayelerden bahseder, çocukların bir nebze de olsa hüzünleri dağılır.

Şirin ise anne babası uyurken babasının elinde olduğunu bildiği telefonu bulmak için elinden geleni yapar. Bu sırada anne ve babasına yakalanır. Şirin telefonun Sarp’a ait olduğunu söyler ve odasına koşarak gider. Bir sonraki gün ailesine neden o telefonun kendinde olduğunu söyleyecektir. Bahar ise iş yerinden izin alamadığı için çocuklarına kermese katılamayacağını söyleyince çocuklar çok üzülür. Sabahleyin ise Bahar çocukları Arif’e emanet ettiklerinde Nisan durumu Arif ile paylaşır ve kermese davet eder.

Enver ise Şirin’e hesap sorar. Şirin ise olay anında orda olduğu için telefonu aldığını söyleyip yine klasik yalanlarıyla devam ederken Hatice de ona destek olur ancak Enver bu defa patlar ve adamın öldüğünü bile bile gelip hiçbir şey söylemeden normal hayatına devam etmesine delirir. Şirin ise o gece geç geldiğini hatırlatır. Jale ise Sinan ile annelik hakkında konuşunca Sinan mutlu olmadığı için eve gitmek istemediği konusunda telkinde bulunur. Sinan, Jale’ye kötü anne olmadığını sadece kötü bir dönemden geçtiği için böyle olduğunu mutlu olmadığından böyle davrandığını söyler. Sinan eline geçen bu fırsatı değerlendirerek kendini ezdirmemesini söyler, eşine karşı doldurur. Jale ise Musa’nın sevgisinden bahseder ama kendinin sevmediğini de hissettirir. Jale’nin eşi Musa ise kermes için tek başına kurabiye yapmaya çalışır. Enver ise Hatice’ye Şirin’e inanmadığını söyleyerek kafasındaki soru işaretlerinin cevaplanmadığını belirtir. Kermese gelen Arif ise Nisan ve Doruku sevindirir. Bahar ise geldiğinde çocukların baba olarak tanıştırdığı Arifi görünce gözleri dolar. Okuldan sessizce ayrılırlar. Berşan ise onları aile gibi gelirken görünce şok olur. Daha sonra Berşan Arifi arar ve buluşmak ister. Berşan buluşma öncesi dövülmüş süsü verir ve buluşma yerine gelir. Arifi babasına karşı püskürtür. Bahar iki defa bayılınca Musa bey onu hastaneye götürür. Jale sonuçları Sinana gösterir. Baharın durumu ciddidir. 

Kadın 12 Aralık Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın