Kadın

Kadın 12. Bölüm Özeti 17 Ocak Fragmanı #Şirin’in Planı Ne?

Kadın dizisi 12. bölümde neler olacak? Kadın dizisi 17 Ocak’ta neler olacak? Bahar Haticelerin evinde mi yaşamaya başlayacak? Şirin neden Bahar’a bu kadar öfkeli? Bütün bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle…

kadın 17 ocak resmi 1

Kadın 17 Ocak Özeti

Özge Özpirinçci’nin başrolünde olduğu Kadın dizisi 12. bölümünde Bahar artık Haticelerin evinde yaşamaya başlamıştır. Şirin Bahar kendine daha da yakın olursa onu daha da fazla yıpratırım diye düşünür. Evdeki gergin dakikalarda Enver arayı bulmaya çalışsa da Şirin Bahar’ı yıpratma politikası uygular. Bahar’ın hastalığı bu esnada ilerlerken gerekli olan ilik naklinde aileden kendine uyan tek iliğin sahibi Şirininki olunca Bahar Şirin’e muhtaç olur. Enver Şirin’den bu ricada bulunurken Hatice yine kızım ne isterse onu yapar havasındadır. Bahar mesajların kazadan sonra atıldığını öğrenir. Yeliz ise Baharın telefonunu alır ve o numarayı arar. Şirin’in telefonu çalar. Yeliz sesi takip ettiğinde Şirin’in telefonunun çaldığını anlar. Ama Bahar’a bu durumu söyleyemez çünkü Bahar’ın sağlığı daha önemlidir sadece Şirin’e güvenmemesi yönünde telkinde bulunur.

kadın 17 ocak resmi 3

Geçtiğimiz bölümde ise Nisan kazandığı bilgisayarı annesine söylemeden satar. Paranın bir kısmı ile doğum günü olan arkadaşına gizlice saat alır. Bahar’ın hastalığı için ilik nakli gereklidir ve doktor ailenin desteğini almalısın der. Yeliz Bahar’ın dertleri dinler ve evinde kalmasını ister ama Yeliz’in işi buna sıcak bakmaz. Ceyda ve Berşan, falcılık yapan Canfedaya gider ve fal baktırır. Canfeda, Ceyda’ya Hikmetin başka bir kadını sevdiğini anlatırken Berşan’a da Arif başka birini seviyor der.

kadın 17 ocak canfeda resmi

Eve dönerken Berşan o kadın Bahar olamaz çünkü hapse girecek deyince Ceyda koşarak Bahar’ın evine gider ve Berşan’ın sakladığı uyuşturucu paketini arar. Paketi bulamadan polis gelir. Çocuklar korkudan ağlar. Şansa bak ki Doruk, o paketi bulmuş ve kaybetmiştir. Paket bulunamaz. Enver ise Şirin’in günlüğünü okur ve tokat atar. Babasına kendini affettirmeye çabalayn Şirin olanların yine Bahardan dolayı olduğunu söyler. Arif ise çocuklarla konuşurken Ceyda’nın uyarmak için geldiğini öğrenir ve soluğu Ceydanın karşısında alır.

kadın 17 ocak resmi 2

Ceyda ise bunu baban yaptı diye yalan söyler. Arif babasına kızar. Bahar akşam çocukları uyuttuktan sonra yemek yaparken bayılır. Ocağın kenarındaki havlu tutuşunca evde yangın çıkar. Bahar ise baygın bir şekilde yatmaktadır. Hatice’nin içine bir yangın düşer. Ne olduğunu bilmese de içinde bir sıkıntı vardır. Bahar bayilmalarinin  artmasından dolayı Haticelerin evine gider ve artık orada kalacağını söyler. Şirin de kalmalarını istediğini söyleyince Hatice ikinci defa şaşırır.   

Kadın 17 Ocak Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu