Kadın

Kadın 14 Kasım Özeti 4. Bölüm Fragmanı

Özge Özpirinçcinin Bahar rolünü Caner Cindoruk’un Sarp karakterine hayat verdiği Kadın dizisi ilk bölümleriyle olduğu gibi her bölümüyle hem ağlatıyor hem de meraklandırıyor. 14 Kasım günü ekranlara gelecek olan Kadın dizisinin 4. bölümünde neler olacak 14. bölüm fragmanı haberimizin devamında…

Kadın 14 Kasım Resmi

Kadın 14 Kasım Özeti

Bahar duyduğu gerçeklerle yıkılmıştır. Şirin biricik eşine de dil uzatmıştır ama öldüğünü gördüğünü de aslında söylemiştir. Bahar Şirin ile kavgaya girecektir ama  Sarp ile ilgili tüm gerçekler gün yüzüne çıkmayacaktır. Annesine hep kızan Bahar bir de evsiz kalınca hakkını savunmak istese de eli kolu bağlanmıştır. Ev aramak için uğraşsa da elinden gelen yoktur zavallı Baharın. Haticenin evi seçeneği ona çok uzak olsa da Bahar yapacak bir şey olmayınca el mahkum deyip annesinin evine yerleşecek midir merak konusudur.  Hatice ile başbaşa kalır ve Sarp ile ilgili onu ölürken gördüğünü itiraf eder. Ölmek istiyorum diyerek çığlık atan Şirin’e Hatice tokat atar. Olayların çıkış noktası olan geçtiğimiz bölümde yaşananlar haberimizin devamında…

Kadın 14 Kasım Resmi1

Geçtiğimiz bölümde Enver Baharın zor durumuna üzülüp pasta ve birkaç şey alıp evlerine götürür ve çocukları için bu evden çıkıp kendi evlerinde yaşaması için ikna etmeyi çabalar. Baharın bir tek derdi bu değildir ki kapı komşusunun belalısı onu iki arada bir derede bırakan bir tehditte bulunur. Hatice ise kızı Şirinin yalanını ortaya çıkarır ve o resimlerin ödev olmadığını öğrenir. Hatice ise kızını geçmişi ile üzdüğünü düşünmektedir. Şirin ise her fırsatta o vapurda onu gördüğünü olayları gizlemektedir. Annesine de kendini arındırarak her şeyi örtbas etmeyi mükemmel bir şekilde başarır. Doruk ise okulda Bora ile kavga ettiği için öğretmen dışarda beraber vakit geçirme cezası verir. Boranın kaymakamlıkta çalışan babası ile konuşan Bahar çocukları izlemişlerdir. Boranın annesi ile babasının arası pek iyi değildir. Babası Boranın annesiyle vakit geçirmeye ihtiyacı olduğunu söylerken annesi ise babasını tersler ve ilgilenmek istemediğini söyler. Bahar karşı komşusunun eve adam aldığını görür. Söyleyip söylememek arasında kalan Bahar şaşkındır. Hikmetten korkan karşı komşusu iyice telaşlanır ve ev sahibi olan yanına gelen adamdan Baharı evden kocasını ister.

Kadın 14 Kasım Resmi4

Bora ise annesi uyurken onu okşar ve yanında uyuyakalır. Okullar tatil olduğunu öğrenen Bahar çocukları Emin’e  emanet eder. Jale ise ayrılacağını ve Borayı eşine bırakacağını söyler. Bütün bunları dinleyen sadece eşi değil küçücük oğlu Boradır. Enveri ziyarete giden Hatice torunlarını görmekten pek de memnun olmaz hadi Şirin gelirse diye homurdanır. Emin ise çocuklarla oldukça eğlenceli vakit geçirir ancak örtüleri götürmek için gidince Hatice çocuklarla yalnız kalır. Bahar annesiyle kalan çocukların yanına gidince annesi kırgındır. Hatice kızı Şirinin odasına girer ve görmesinler diye çizimleri saklar.

Kadın 14 Kasım Resmi5

Enver yemek yemeden kimseyi göndermek istemez ancak Hatice hiç de gönüllü değildir. Ama yemeği yapar. Anneannesinin yemeğini annesinin yaptığına benzeten çocuklar çok mutludur. Bahar ise annesinin gönlünü almak için fırsat kolluyordur. Hatice durduk yere mevzu bahis Şirin olunca Bahara kızar ve lafa karışma der. Bahar kendini savunsa da Hatice hala sinirlidir ve kavga peşindedir. Bahar evden gitmek istese de Enverin ricası ile kalır. Ancak Hatice durmaz kavga eder.  Bahar ise saçma şeyler için mi babamın arkadaşı ile kaçtın der. Bahar babasının ne kadar iyi olduğunu ve annesinin yüzünden intihar ettiğini söyler. Bu arada eve gelen Şirin Baharın sesi ile şok olur. Şirin de kavgayı körükler. Bahara babasının pislik olduğunu söyler hatta başka bir kadın onu terk etti diye intihar ettiğini hatta kendisinin de o kadının adını taşıdığını söyler. Hatta çıkarken senin o kocan da bir tacizci idi ve bu yüzden öldü der.

Kadın Dizisi 14 Kasım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu