Kadın

Kadın 18. Bölüm Özeti 27 Şubat Fragmanı

Kadın dizisi 18. bölümde neler olacak? Bahar evi terk mi edecek? Bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle…

Kadın Dizisi 27 Şubat Özeti

Fox Tv ekranlarının salı günleri ekranlara gelen başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un rol adlığı Kadın dizisi 27 Şubatta;  Bahar’ın evi terk etme düşüncesinde tek desteği olan Enver, Bahar ve çocuklar için elinden geleni yapar.

Sonunda Hatice de kızı Şirin’in yaptıkları kötülüklere dayanamaz ve eline bıçağı alıp kızı Şirin’i öldürmekle korkutur. Bahar’ı deli gibi kıskanan Berşan Bahar’a zara vermek için yeni planlar içindedir. Arif ise Bahar’dan vazgeçmeye hiç niyetli değildir. 

Bahar yanına oğlu Doruk ve kızı Nisan’ı da alıp Arif’lerin yanına gider. Arif abilerini çok seven Doruk ve Nisan sevinç içerisinde Arif’e doğru koşup büyük bir sevgiyle ona sarılırlar.

Bu öyle bir sarılmadır ki nerdeyse Arif abilerini düşüreceklerdir. Arif ise bir taraftan onlara sarılıp durun durun derken bir taraftan da göz ucuyla Bahar’ı süzer. Artık Bahar’ı annesinin evinde değil kafasının rahat edeceği Şirin’in kendilerini rahatsız etmeyeceği evde, kendi evindedir.

Evlerine dönen Bahar yanında hem Arif’i hem de Ceyda’yı görüp onlardan kuvvet alır. “Bir Ay Doğar ilk akşamdan geceden neydem neydem geceden” diyerek Ceyda ile beraber türkü söyleyen Arif bir taraftan da Bahar’ın gözlerinin içine bakar. Gözlerine yalnız kaldığında uyku girmeyen Bahar olanları düşünüp uyuyamazken annesi Hatice de kızı Bahar’ı düşünüp, Şirin’in hainliklerini düşünüp dertten uyuyamaz.

Kızı Bahar ne yapıyordur, üşüyor mudur, güçlüdür kızı ama bu kadar olanları hasta haliyle nasıl kaldıracaktır? Sızlar yüreği Hatice’nin…Sarp ise gittiğinde aradığını bulamayınca Pırıl2ı karşısına alır ve ne zaman onun yanına gitmek istese de aradığı kişinin kaybolduğunu ve bunda kendisinden şüphelendiğini ima eder.

Bunun üzerine Pırıl ise bu düşüncesinin yanlış olduğunu söyleyip kendini savunur. sarp yüksek sesle Pırıl’a kızınca Pırıl ona sesini alçaltmasını söyler ve çocukları uyandırmamasını hatırlatır. Peki bu çocuklar kimindir? Yoksa Sarp’ın çocukları mı olmuştur? Bütün bu sorular 27 Şubatta gün yüzüne çıkacak

Geçtiğimiz bölümde Enver gerçeği bilse de Nisan’ın doğum günü hatrına ses etmez. Nisan’ın doğum günü kutlamasının ardından Enver kızını karşısına alır ve hem Hatice’nin hem de Bahar’ın yanında konuşur. Gerçekleri öğrenen Hatice de şok olur. Şirin ise yeni bir yalanla beni Levent dövdü der hatta kendisine saldırdığından bahseder. Hatice kızına acısa da Enver yara sargılarını çıkarıp yeni bir yalan söylediğini ortaya çıkarır.

Kadın 18. Bölüm Özeti Resmi 1

Hatice ise neden yalan söylediğini sorduğunda Şirin Bahar’ı kıskandığını açık açık söyler. Hatice ona tokat atar. Ardından da kızı Bahar’dan özür diler ve gitmemesini ister. Sabah olduğunda Şirin psikolojik tedavi almak istediğini söyler. Enver ise yeni numaran da bu mu diyerek Şirin’e güvenmediğini açık açık söyler. Şirin ise inanması için onların yanında Jale’yi arar ve tedavi olmak için doktor ayarlamasını ister. Jale da yardımcı olacağını söyler.

Kadın 18. Bölüm Resmi 3

İşe gittiğinde yanına gelen Füsun, Sinan’dan hamile olduğunu ve kendisini terk ettiğini anlatır. Sinan ise dışarıya su almaya çıkan Jaleyle karşılaştığında Füsundan kaçtığını anlatır ama Jale bir oyunla Sinan ve Füsun’un yüzleşmesini sağlar ve böylece intikamını alır. Hikmet ise Ceyda’yı ikna etmek için sürekli çaba içerisindedir ama Ceydanın isteği onun eşi olmaktır ve bu kararı için çabalar. Ceyda arkadaşı Nermin’e de kıyafet dikmesi için Enver’e gelir.

Kadın 18. Bölüm Resmi 2

Nermin ile evde kalan Enver Hatice gelecek diye eli ayağına dolaşmaktadır. Bahar da Ceyda ile Arif’e baş sağlığına gider. Hatice evinden çıkan Nermin’i görünce Enver’i iyice kıskanır. Berşan ise Bahar’ı kıskandırmak için Arif’in yokluğunu fırsat bilir. Ancak Arif geldiğinde Bahar’ın kollarında ağlarken onu gören Berşan şok olur.

Ceyda da imada bulununca Berşan sıcak çayı üzerine döküp Ceyda’yı yakar. Bahar’ı bırakırken Arif ile sohbet eden Bahar, Arif’in itiraflarını dinler. Berşan ise yaptıkları kötülüklere ağlar. Sarp’a Alp diye seslenen Pırıl ise Sarp’ın görüşmeye gitmesini engellemez.

Çocukların hastalığı hakkında bir şeyler bilmemesi için çabalayan Bahar malasef Şirin’in oyunu sayesinde bunu başaramaz. Nisan onların konuşmalarını dinler. Annesinin ölebileceğini duyan Nisan annesine kızıp kapının ardından koşarak gelir ve annesine kızar. Şirin’in yaptığı planı Nisandan duyan Bahar çılgına döner ve evi terk etme kararı alır. Enver de ben de sizinle geliyorum diye Baharı destekler. 

Kadın Dizisi 18. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu