Kadın 22 Ekim Fragmanı Yayınlandı! Sarp Gerçekten Öldü Mü?

Kadın 22 Ekim Fragmanı yine kafaları karıştırdı. Zira, geçtiğimiz son bölümde Sarp, acil olarak odasından yoğum bakım ünitesine giderken izlemiştik. Hepimizin aklında Sarp öldü mü diye izleyenler merak etti. Ancak kesin kulis bilgisi ile hem sarp’in ölüm ölmediğini hem de gelecek bölümde neler olacağını bu yazımızda 22 Ekim Kadın Fragmanı (68. bölüm fragmanı) verip, daha sonra aktaracağız.

Kadın 22 Ekim Fragmanı (68. Bölüm)

Geçtiğimiz bölümde Sarp birden durumu kötüye gitmesi daha doğrusu Şirin’in serumu bilerek kapatmasında sonra Sarp’ın durumu birden bire kötüye gitmesi ile acil müdahale odasına kaldırıldı. Herke acaba Sarp ölecek mi diye merak etti. Biz de aldığımız kesin kulis bilgisini hemen alt kısımsa sizler için hazırladık.

22 Ekim Salı Fragmanı Sonrası Analiz

Evet en başta en önemli soruyu cevap vererek analizlerimize başlamak istiyorum Kadın dizisinde Sarp öldü mü? yada ölecek mi diye merak edenleri de merakta bırakmadan hemen alt kısımda maddeler halinde analizlerimizi paylaşmak istiyorum.Kadın dizisi Fragman - Kadın 22 Ekim Fragmanı Yayınlandı! Sarp Gerçekten Öldü Mü?

  • Sarp maalesef ölecek (Zemheri dizisinde baş rol olarak oynayacak)
  • Bahar ile birlikte kampa başka biri gittiğini yada rüya gördüğünü söyleyebilirim
  • Bahar kocası öldükten sonra akıl sağlığını kaybetmeye başlayacak
  • Şirin, intikamı aldığını ve Bahar’ı yalnız bıraktığı için düşünüyor
  • Gelecek bölümde olmasa da Şirin Sarp’ı öldürmekten dolayı ceza evine girecek
  • Enver hala Hatice’nin öldüğünü kabullenemedi. Hayal aleminde yaşamaya devam edecek
  • Raif Ceyda’yı beğenmeyip başkasının gelmesini isteyecek. Onun yerine Bahar gidecek

Kadın Dizisi 67. Bölüm Özeti

Enver’e baş sağlığına gelen komşuların sözleri, Şirin’i çileden çıkarır. Hele Safiye adlı komşunun Enver Beye yeniden evlenebileceğini ima etmesi, Şirini iyice kızdırır. Bunun üstüne komşuları kendi diliyle gönderir. Dışarı çıktığında da avazı çıktığı kadar bağırıp, acıları bu kadar yeni iken uygunsuz davranan bu insanlara lanet edip bağırır. Daha sonra annesinin neden o arabada olduğunu öğrenir.
Bu arada hastanede ise Jale, yazar olan Fazilet’in oğluna bakmak için başka birini önerir. Bu kişi Ceyda’dan başkası değildir. Ceyda, Fazilet Hanım uyuduğu için tanışamadan eve gider. Ceyda ile Raif’in ilk karşılaşması hiç de hoş olmaz. Raif ellerini göstermek istemeyen Ceyda’yı eve almadan kovmak ister. Anca Ceyda, bağır çağır içeri girer ama tırnaklarını da göstermek zorunda kalır.

Bahar, annesinin ölümüne evlatları gittikten sonra ağlar. Enver ve Şirin de gelir dertleşirler. Bahar daha sonra Fazilet Hanıma geçmiş olsuna gider ve artık yazarlık yapmadığını öğrenir. Odasına geldiğinde Sarp ile eski günlerdeki gibi hayal kurarlar. Sarp hayalini gözyaşları içinde anlatır. Bahar ona veli toplantısına Sarp’ın gittiğini hayal ettiğini anlatır. Sarp ailecek kamp yapma hayalinden bahseder.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM