Kadın

Kadın 28 Kasımda Neler Olacak? #Şirin

Fox Tv’nin sevilen dizisi Kadın nefes kesen bölümlerle ekranlara gelmeye devam ediyor. Kadın 28 Kasım Özeti, 6. bölüm fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

kadın 28 kasım resmi 4

Kadın 28 Kasım Özeti

Kadın 6. Bölümde Şirin yaşadığı sinir krizinden dolayı nevri dönmüş mutfakta ne var ne yoksa kırmış dökmüştür. Annesinin Bahar’a vermeye kıyamadığı reçeller de buna dahildir. O kadar ciddi bir sinir krizi geçirir ki ayaklarının altındaki cam kırıklarını dahi fark edemez. Hatice eve girdiğinde karşılaştığı bu durumla gözyaşlarına boğulur. Fenalaşan Hatice hastaneye kaldırılır. Bahar annesinin yanına ziyarete gider ve orada duygu dolu bir konuşma yaparken Şirin gelir ve ne işin var burda diye Baharı kovar. 

kadın 28 kasım resmi 1

Hemen Şirin hastaneye kaldırılır. Şirin ölecek mi gibi bir soru işareti oluşturulsa da Şirin hastanelik olacak evet ama ölmeyecek. Hatice olanların sorumlusu olarak hem Bahar’ı hem de Enver’i suçlayacak ve onlara cephe almaya devam edecek. Bahar’ı ise zor günler beklemekte zira Enver’i tanımayanlardan dolayı bir iftira atılmış durumda ve bu durumu kullanmak için bekleyen bir ev sahibi var. Ancak ev sahibinin oğlu Bahar’a içten içe duyduğu bir sevgiden dolayı onun gitmesini engelleyecek hamleler yapacak. Geçtiğimiz bölümde yaşananlar ise haberimizin devamında…

kadın 28 kasım resmi 2

Hatice ile Enver arasında yine tartışma yaşanır. Enver Baharın çocukları için evdeki reçel salça marmeladı götürürken Hatice elindekileri alır ve yerine koyar. Bahar ise evde kalan salçası ile çocukların karnını doyurur. Yeliz ise Baharın eşine dair internetteki haberi acar ama çocukların ısrarı üzerine bilgisayarı Bahara götürürler. Bahar ve arkadaşı Yeliz dışarı çıkınca çocuklar bilgisayardaki yazıyı görür. Nisan  gözyaşlarına boğulur. Leyla ile Şirin ise çay içerken karşılaşır. Leylanın konuşmasından dolayı Şirin kucumsendigini hisseder. Leyla bunu kastetmedim dese de Filiz adındaki Leyla Şirine epey hakaret eder. Şirin ise kursa gitmek istemediğini ailesine söyler. Ev sahibi Bahardan bir ay içinde evi boşaltmasını ister. Bahar ev sahibini bulamayınca ev sahibinin oğluna hesap sorar.

kadın 28 kasım resmi 3

Jale Musa ve Bora Sinanın ailesiyle bir yemekte tanışır. Sinanin yanında ise Fisun vardır. Eskiden mankenlik yapmış ve çok kısa sürede sevgili olduklarını söyleyen Fisun çalışmak bana göre değil diye hava atar. Doruk ise babasının resmini çöpe atar ama annesi sayesinde buna pişman olur. Sirin ise hocasina annesinin psikolojik rahatsızlıkları olduğu yalanını söyler. Enver ise Şirini karşısına alır ve yalanlarını ortaya döker. Hatice ise Şirini korur.  Nisan gece ateşlenir hastaneye giderler. Betadan şüphelenir. Bulaşıcı mı deyince Dorukun ateşine de bakılır. Doruk da ateşlidir. Enver durumu haber alınca Bahar işe gideceği için çocuklara bakmak üzere eve gelir. Ev sahibi ise Enverin Bahara iftira atar. Enver ise çocuklara yiyecek bir şey yapamayınca çareyi Haticeyi çağırır. Çocuklara yiyecek bir şeyler yapar. Daha sonra Şirin annesini arar ama çocuklar telefonu annesi zannedip açar ve anneannem bize yemekler yaptı der. Hatice durumun farkına varınca Nisana kızar. Çocuklar da bir daha bize gelme derlerken Hatice koşarak Şirin’in yanına gider. Ev darmadağındır. Şirin sinir krizi geçirmiştir. Camların üzerinde yürümüş yaralanmıştır. 

Kadın 28 Kasım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu