Kadın

Kadın 9. Bölüm 19 Aralık Fragmanı #Sır Perdesi

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kadın muhteşem bölümlerle ekranlara gelmeye devam ediyor. Kadın 19 Aralıkta neler olacak sorusunun cevabı olan 9. bölüm özet ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

Kadın 19 Aralık Özeti

Kadın dizisi 9. bölümde; Bahar mesajları görünce çılgına döner ve ne yapacağını şaşırır. Sarp hayatının aşkı çocuklarının babası onu aldatmış mıdır? 

kadın 19 aralık resmi 2

Geçtiğimiz bölümde annesiyle Doruk’u arayan Bahar şarkı ile daha önce Sarp ile yaptığı gibi Doruk’u bulur. Halk da onlara destek verir. Doruk bulununca Hatice oradan uzaklaşır. Bahar yanına Doruk ile yaklaşır. Oğluna teşekkür etmesini söyleyince Doruk etmeyeceğini onun kendisini sevmediğini söyler. Hatice ağlayarak ayrılır.

kadın 19 aralık resmi 1

Şirin ise annesi gecikince merak ettiğini babasına söyleyince babası başka şeylerin de olduğundan şüphelenir. Annesi geldiğinde geç kaldığını ve telefonun Bahar’da olduğunu söyleyince Şirin şok olurken babası da merak eder.

Arif ise Berşan’a aşkını anlatırken Berşan ise Arif’e olan aşkını Ceyda’ya anlatır. Ceyda ise Berşan’a kızar zira Arif’in en yakın arkadaşı ile sırf zengin diye evlenip Arif’i terk etmiştir. Bahar’ı arayan Jale sonuçlar için hastaneye gelmesini ister.

kadın 19 aralık resmi 4

Bahar sonucu almadan Yeliz, Bahar’ı yemeğe götürür. Yemekte Yeliz, Bahar’a mesajlara bakmasını söyler. Berşan Ceyda’ya Arif ile Bahar arasında bir şey var mı diye sorunca Ceyda olmadığını ama Arif’in ilgisi olduğunu söyler. Berşan bunu duyunca Bahar’ın başını yakmak için çirkin bir plan yapar.

Jale ise Sinan’ın gönderdiği çiçekleri için teşekküre gittiğinde Sinan’ı sevgilisi ile uygunsuz bir halde görünce sinir olup çıkar. Bahar ise Sarp’ın telefonundan resim ve videoları çocuklarına gösterirken bir şey dikkatini çeker: Bahtiyar Bakkaliyesi.

Hemen numarayı arar ve eşinin öldüğü gün orada çekilmiş bir fotoğrafı olduğunu söyleyince adam eşinin bir emaneti var gel de al diye Bahar’ı çağırır. Çocuklarını yanına alan Bahar Sarp’ın doğduğu yer olan Topraklı’ya gider.

kadın 19 aralık resmi 3

Bahtiyar çocuklara sarılarak gözyaşları içinde karşılar ve Sarp’ın yazdığı mektubu verir. Sarp çocukluğundan bahsetmiştir. Babasını hiç bilmediğini, evde yalnız kaldığını, annesinin haftada bir gelip gitmedi desinler diye sır gibi bir hayat sürdüğünü anlatmıştır.

Yalnız yaşadığını sır gibi sakladığını ama sonunda sırrının ortaya çıktığını anlatmıştır. Yetimhaneye gittiğini ve annesini yıllarca hiç görmediğini ama yıllar sonra annesinin geldiğini haber veren Bahtiyar sayesinde annesini görmek için tekrar Topraklıya geldiğini söyler.

Sarp annesini görür, annesi hiç konuşmadan eline adres yazılı bir kağıt ve anahtar verir ve evde beklemesini söyler. Eve gittiğinde Sarp’ın karşısında ayyaş bir anne vardır ve para talep etmektedir.

kadın 19 aralık resmi 5

Tek başına çocuk büyüten herkesin böyle olacağını söyler. Sarp ise ağlar.  Annesi uyuyakalır ve oğlu adres ve telefon bırakır. Sonra annesi gelir ve Sarp’ın yaşantısını beğenmediğinden bir daha gelmez. Mektubun sonunda Bahar’a annesini bulacağını söyler. Hatice ise eşi ve kızının arasını düzeltmeye çalışırken Şirin’in gazabına uğrar. 

Kadın 19 Aralık Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu