Kadın Dizisi 15 Ekim Fragmanı Yayınlandı Mı? 67. Bölüm Özeti

Kadın dizisi 15 Ekim fragmanı yayınlandı! Hatice’nin yokluğu Şirin’i iyice çileden çıkarttı.  Artık Bahar’a karşı daha sert bir tavır takınan Şirin, hiç beklemediği yerden yakınlık görecek. Babası Enver artık Şirin’e karşı hem ana hem de baba olacağı için artık hatlarını affeden bir baba bulacak karşısında Şirin.

Med yapım imzalı Fox TV’nin popüler dizisi 15 Ekim Salı 67. bölümü ile saat 20:00 da yeniden ekranlarda olacak. Yeni sezonda artık Bahar ayaklanmaya başlayacak. Ancak tam olarak sağlığına kavuşamayacak. Tüm bu detayları vermeden önce fragmanı verelim. Daha sonra bunun üzerine konuşalım.

15 Ekim Kadın Dizisi Fragmanı

Arif kendisini bile affetmediğini bu sebeple Bahar’ın da kendisini asla affetmemesini söylerken, kendisini hastaneye götürdüğü sırada Kırmızı ışıkta geçtiğini ve bu hayatta cezasını çekmeden ölmek sitemediği bizzat Bahar’ı söylese de Bahar bunun bir kaza olduğunu söylese de Arif bu mananın arkasına saklanmayacağını ve cezasını çekeceğini gözyaşları içinde Bahar’a anlattı.

Arif peki ne yapacak? Arif cezaevine girecek mi? Bunun cevabını verebilmek için gelin Şirin’e bakalım. Zira bir tek kan davası (hukuki olarak) güdecek bir tek kişi olduğu için Arif’i şikayet edecek ve bu sayede hem Bahar’ı hem de Arif’i cezalandırmış olacak. Kadın dizisi Fragman - Kadın Dizisi 15 Ekim Fragmanı Yayınlandı Mı? 67. Bölüm Özeti

Şirin şu sıralar şokun etkisinde. Enver ise Hatice’nin söylediği sahip çık Şirin’e demesinden dolayı Enver iyi davranıyor. İlerleyen zaman da Şirin üzerindeki ölü toprağını attığında tek hedefi Bahar olacak. Zira, annesinin asıl ölme sebebi olarak Bahar’ın geçtiğimiz sezon finalinde birden bire yolun ortasında bayılması ve panik için de Arif ile Sarp arabaya koyması sırasında Hatice gelmek istedi. Sonrasında Arif’in bir anlık dalgınlığı yüzünden çok ciddi bir kaza geçirdi.

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  Benim Adım Melek 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Şu an için Sarp ölecek mi? diye sosyal medya içinde bir çok kişi merak içinde. Ancak aldığımız bilgiler ışığında sarp ölecek

Kadın Dizisi 15 Ekim Fragmanı Sonrası Analizler

  • Bahar ile Sarp arasını düzeltti. Ancak Sarp sağlığına hala kavuşamadı.
  • Aldığımız bilgilere göre Sarp ölecek
  • Arif ceza evine girecek
  • Bahar ise Sarp’in ölmesini uzun bir süre kaldıramayacak bir bunalıma girecek

Şu an için yeni bölüm ile ilgili tüyolar bundan ibarettir.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM