Kadın

Kadın Dizisi 21 Kasımda Neler Olacak? # Bahar’ın Zor Hayatı

Fox Tv nin sevilen dizisi Kadın muhteşem bölümlerle ekranlara geliyor. Başrollerinde Özge Özpirinçcinin Bahar rolünü Caner Cindorukun Sarp rolüne hayat verdiği Kadın dizisinin 21 Kasımda yayınlacak olan bölümünde neler olacak özet ve fragmanı ile haberimizin devamında…

kadın 21 kasım resmi 1

Kadın 21 Kasım Özeti

Kadın dizisinin 21 Kasımda ekranlara gelecek olan bölümünde Hatice hayatının merkezi olarak gördüğü Şirin için yine Baharın kalbini kırmaya devam edecek. Baharı ise yine zorluklar içinde çabalarken izleyeceğiz. Hatice Baharın evine gidip cocuklara tavuk pişirir. Telefon çalar ekranda kızım yazınca annesi zanneden nisan telefonu açar ve anneannem bize tavuk yaptı der. Hatice telefonu açtığı için çocuklara kızar. Koşarak eve giden Hatice evin darmadağın olduğunu görür. Şirin kendine zarar vermiştir. Bahari ise bu defa kendisine atılan  iftiradan dolayı zor günler beklemekte. Jale ise eski sevgilisinin yakınlaşma çabalarına önce dur dese de yaşadığı en küçük sıkıntı da onun yanına gider. Musa ise karısı için çabalasa da Jale bir an önce ayrılmak istemektedir.  Geçtiğimiz bölümde yaşananlar ise haberimizin devamında…

kadın 21 kasım resmi 2

Hatice ile Şirin geçmiş hakkında konuşurlar. Şirin Sarp’a aşık olur. Ve vefat ettiği gece vapurda ona sevdiğini itiraf edince Sarp ben ablanı seviyorum der. Bunun üzerine Şirin sapık diye çığlık atınca Sarp’ı darp ederler, ellerindeki armutlar dökülünce onları toplamak için vapurdan düşer. Olayın gerçek yüzü budur ama Şirin annesine sadece Sarpa aşık olduğunu ve biri sapık deyince darp edilip vapurdan düştüğünü gördüğünü söyler. Hatice sen küçüktün diye kızını korur. İntihara meyilli olan Şirin sürekli günlük yazar. 

kadın 21 kasım resmi 3

enver ise Bahar’ın evi için termosifon alır ama duvar uygun olmayınca termosifon takılamaz. Doruk uygun duvar bulunca termosifon oraya takılır. Teşekkür için aradığında ise termosifonu alanın Hatice olduğunu öğrenince teşekkür eder. Jale ise eski sevgilisinin boşanmanın ardından aynı hastaneye gelmesiyle şaşırır. Sinan’ın ikizleri vardır ve Jale’ye oğlunla benim ikizleri buluşturalım deyince Jale reddeder.

kadın 21 kasım resmi 4

Şirin ise Hatice’nin termosifon aldığını öğrenince sinir olur. Hatice’ye onları unutacağız demiştin ama termosifon almışın ne kadar yalancısın der. Hatta geçmişte anlattıklarında yalandı deyip annesini suçlar. Okula giderken Doruk’un bacağı kanayınca Bahar’ı kan tuttuğu için ev sahibinin oğlu ona yardımcı olur. Bu durum milletin gözüne batar. Bahar ise koşturmacadan iş yerinde bayılır. Üstüne bir de ütü kırılınca başı sıkıntıya girer ama arkadaşının sayesinde kurtulur. Nisan ise ayakkabı delinince çözüm arayışına girer. Annesi ona sürpriz bot alır. Bora ise sıkıntısından dolayı kaka yapmada zorlanırken Bahar ona destek olur. 

Kadın 5. Bölüm Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu